Ново
Принстон Четка Катализатор Силиконски Сечилото 3

Принстон Четка Катализатор Силиконски Сечилото 3

Достапност: Залиха
DEN 159.84

Дизајниран за употреба со тешки бои, ова сечило е изработено од инженерски силикон, монтиран на рачка за четка за уметник за совршена мешавина на традиција и иновации. Идеален е за масла, акрилици и масла што се мешаат со вода, а бидејќи е отпорен на топлина, се одликува и со енкаустика. Обликувајте малтер, глина, па дури и замрзнување. Чистењето е ветре, а во повеќето случаи може да се направи со благ сапун и вода. Исушената боја може да се излупи од силиконската површина за нов почеток; сечилата дури можат да се одделат од нивните дрвени рачки за чистење. Принстон Четка Катализатор Силиконски Нож 3, 50мм. Изработени Од силикон одобрен ОД ФДА. Силиконот лесно се брише. Материјал отпорен на растворувач.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сеопфатен Мини Дисплеј Машки На HDMI Женски Активен Адаптер КабелHDMI / Mini Display Port За Аудио / Видео Уред 1 x mini

Ова железо ви овозможува да креирате ултра сјајни, пински прави стилови со само едно поминувањедури и н�

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

"Телескопскиот машински метален дизајн на колекцијата Исо внесува индустриски елементи во Европскиот �

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

ЕГР Цевка Конекторфити : 9799 Форд Е150 Еконолин, 9799 Форд Е250 Еконолин, 9798 Форд Е350 Еконолин, 9798 Форд Експедиц�

5" затворено 3.75 " Сатен заврши Болер М390 нерѓосувачки ножот Зелена елоксирана титаниумска рачка Продолже

Пристигна кралското семејство морски Мајмунразвлечете го црвениот тепих и пречекајте ги во нивниот за�

Кардонската Пумпа За Серво Волан, Преработените Кардонски Пумпи за Серво Волан се хидраулично тестиран

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Scroll