Ново
Пелени на лувс со супер апсорбирачки протекувачи супер

Пелени на лувс со супер апсорбирачки протекувачи супер

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Чувајте го бебето удобно и суво со пелени од лув. Тие имаат ултра абсорбента јадро за да ја задржат влагата заклучена внатре и подалеку од нежната кожа на бебето. Страните на истегнување обезбедуваат оптимално вклопување и удобност, додека собраните на нозете со нозете ги спречуваат протекувањата да ги истурат страните. Овие пелени за еднократна употреба нудат "тешка-душка" заштита. Овој супер пакет за еднократна употреба пелени доаѓа со 92 до 124 пелени, во зависност од големината што ќе ја изберете. Супер апсорбирачки пелени за еднократна употреба : Контурирана форма за одлично вклопување, дури и помеѓу нозете. Ултра-апсорбирачки јадро на протекување за да помогне да се заклучи влажноста. Refastenable Tabs Tabs за привлечно вклопување. Собраните на нозете на бариерата за протекување помагаат во протекување на стапици. Достапни големини : Големина 3 (124 броење) за 16-28 фунти., Големина 4 (108 броење) за 22-37 фунти., Големина 5 (92 броење) за над 27 фунти., Големина 6 (76 броење) за над 35 lbs.

Карактеристики

Производи во категоријата

Создадете убаво украсени колачи за прилика со овој фонтан на мулти пастелна боја на Вилтон...

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Cravирка удобност со стилски спин? Лизгајте се на францускиот тери џогерс на C Wonder и подгответе се да се дв�

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дел

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед Направе�

Атлетик за мажи на Wrangler Fist Fist Peady Jeans се совршени за момчето во движење Деталите за дизајнот вклучуваат џ�

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Целокупната Milestar Patagonia H / T е разноврсен работен коњ на семејството Милестар, исполнувајќи ја побарувач�

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Чувниците во форма на богатство се забавен, трендовски начин да додадете поп дизајн на вашите есенски о�

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шор

Трговската марка Моника Флота "Латентен мост " Уметноста е направена од акрилик за издржливост и има сов

Ова ќебе беше отпечатено Thummprintz Вие глупости птици Норма Корал Флеј Флеј, 30 "x 40" : Убава уметност од Дилн Р

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Пар Викторија? Дизајнерски изглед со совпаѓање на двојниот лак со Big Rhinestone во предниот дел, нуди комбина�

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим Диза�

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Впечатливиот украс со разузнавачки детали гарантира дека Eloise од Easy Street ќе биде безвременски дополнител

Ова вештачко растение „Восок Беронија“ има целосен, реален приказ на разновидни лисја во прекрасни ни�

Scroll