Ново
Машка кошула за компресија со долг ракав

Машка кошула за компресија со долг ракав

Достапност: Залиха
DEN 482.40

Барате удобен, разноврсен и одличен тренинг врвот? Не гледај повеќе. Оваа кошула за компресија со долги ракави со суво вклопување е совршен избор за активна облека - без разлика дали кревате тегови, трчање, возење велосипед, играње кошарка или само работи со грешки. Стилот го прави одличен за положување над друга кошула или облечен самостојно. Направено од 4-насока ткаенина од 4-насока за влага што е мека и дише, оваа кошула ќе ве одржи ладно и суво без разлика дали сте во теретана или на отворено. Оваа кошула за обука со долг ракав комбинира максимална удобност со функциите на највисоко ниво. Висококвалитетниот материјал обезбедува одлично вклопување. Со своите својства за брзо сушење, апсорпцијата и испарувањето на влагата се значително подобрени. Обезбедување намалено триење на вашата кожа; Тие се супер меки и избегнуваат абразија без ограничување или ограничување на телото или движењето. Оваа кошула за компресија со долг ракав е совршена за вежби во теретана, фудбал, фудбал, трчање, рагби, кошарка, боди -билдинг, пливање или екстремно обука за фитнес или секојдневно секојдневно облекување. Направени за сите сезони - Добијте ја претставата што ја сакате во топло или ладно време. Технологијата на потсмење на потта за лесен и брз воздух сув. Функционална ткаенина за истегнување - се протега 4 -пати за да се обезбеди крајната абење на компресија. Удобно - Користете материјали за абразија со одлична обликување на еластичност на вашето тело и обезбедување на удобност што ја барате. Секојдневна употреба - Совршена за сите видови на активности, вклучувајќи, салата, фитнес, џогирање, трчање, фудбал, бејзбол, фудбал, јога, велосипедизам и повеќе . сè што ви треба во кошула за обликување на телото за компресија, ослободете се од несаканите испакнатини во вашиот среден дел.

Карактеристики

Производи во категоријата

БернатБаргело предиво Ова предиво е одлично за следење на трендот на лесни марами Тонот на тонот разнов

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед...

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници Со сеопфат�

Mellow воведува иновативен премиум меморија за пена за пена, кој ќе ве олесни во смирувачка ноќ со инфузија

Rocket Pedal Go Kart има спортски дизајн на тркачки автомобили и трајни карактеристики Ракетата му дозволува на

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Без разлика дали сте џогираат, работите во теретана или трчате со работи, атлетските чевли Avia O2air BX1, дали

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шор

Оваа оригинална дрвена уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори ДЕЛОВ�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Мистична песочна црна завршница со чиста рамна стаклена сенка, додава елегантен и модерен изглед во ваш

Чувниците во форма на богатство се забавен, трендовски начин да додадете поп дизајн на вашите есенски о�

Симпатична! Овој двопарчен сет за вашиот мал fanубител на „Војна на Starвездите“ има разнобоен сјајно гра�

Scroll