Ново
Скејт кацига Boneshieldz H31G

Скејт кацига Boneshieldz H31G

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активности. Се одликува со систем „прилагодување на прилагодување“ на задниот дел од шлемот што овозможува големината да се бира нагоре или надолу за попрецизно вклопување. Големина Мал се вклопува во обемот на главата 48-54 см. Средна големина се вклопува 55-58 см. Голема големина одговара на 59-61 см. Овој шлем е во согласност со безбедносните стандарди на CPSC на возраст од 5 и постари години. Карактеристики на скејт за скејт Boneshieldz : Класичен дизајн на скејт за скејт. Вентилациски дупки за дишење. ". HB-80 Ring System за да се бира одлично вклопување." Црното запечатено подлога е брзо сушење и удобно. Мал се вклопува во обемот на главата од 18,90 до 21,25 инчи. Средно се вклопува 21,65 на 22,83 инчи. Големо одговара од 23,22 до 24 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Лесно подгответе се со Шекспир, фатете повеќе рибини панчиња и ролна комбо, 1 парче Вклучува шипка, ролна

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Scroll