Ново
Јордан Производство 46.5 24 Анита Презир Сива Цветни Правоаголни Отворено Длабоко Седење Стол Седиште И Назад Перница Со Велт

Јордан Производство 46.5 24 Анита Презир Сива Цветни Правоаголни Отворено Длабоко Седење Стол Седиште И Назад Перница Со Велт

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење. Задната перница од 26,5 инчи на 22,5 инчи е кадифена и перница, исполнета со полиестерски влакна за дополнителна удобност. Перницата за седишта од 24 инчи на 24 инчи е дизајнирана за длабоки столови и има шест инчи пена внатре за супериорна поддршка. Рабовите во кутија со украсен завар создаваат јасен изглед што му дава модерен стил на вашиот двор, трем или простор за одмор покрај базенот. Дизајниран за разноврсност, овој надворешен комплет за перничиња е завршен од двете страни и може да се преврти за употреба напред или назад. Овие издржливи перничиња за грб и седишта на отворено се направени да издржат секое време, со ткаенина отпорна на вода, бледнее, мувла и мувла која има ув заштита со часови забава на сонце. Грижите за прскање сода или истурен сос за СКАРА се минато, благодарение на ткаенината отпорна на дамки што е супер лесна за нега. Само исчистете го местото со мека крпа, топла вода и благ сапун, а перничињата за столот повторно ќе изгледаат добро како нови. Јордан Производство 46.5" х 24 " Анита Презир Сива Цветни Правоаголни Отворено Длабоко Седење Стол Седиште И Назад Перница Со Велт Вклучува еден 2-парче надворешен стол перница. Димензии на седиштата 24" ширина x 24 "должина x 6" дебелина; задни димензии 26,5" ширина x 22,5 "должина x 6" дебелина. СЕ СПРОТИВСТАВУВА НА ИЗБЛЕДУВАЊЕ, МУВЛА, ВОДА И ДАМКИ. Дизајнирана за надворешна употреба, издржливата ткаенина штити од оштетување од дожд, излевање или сончева светлина, со до 500 часа ув заштита за да се спречи избледување. УДОБНО И ИЗДРЖЛИВО. Пена со средна густина и полиестер пополнуваат за да додадат мека потпора и да ја задржат формата на комплетот на перницата. НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ОТВОРЕНО. Додадете ја оваа перница поставена веднаш и без напор да го освежите стилот на вашата сончева соба, предниот трем или дворот. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ. Чувајте ги вашите перници да изгледаат нови со чистење на место со мека крпа, благ сапун и топла вода. РАЗНОВИДЕН ДИЗАЈН. Завршено напред и назад, така што перниците може да се превртат за употреба од двете страни. ЗАВРШЕН ИЗГЛЕД. Рабовите во кутија со декоративен заварувач му даваат класичен стил на перницата на седиштето, додека рабовите на ножот создаваат остри агли на задната перница. ПОДОБРО ОДГОВАРА. Дизајниран за прилагодено вклопување на повеќето столчиња за длабоко седиште на отворено. Вистинските бои може да варираат од претставата на екранот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг Дизајниран да �

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет...

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Овој корисен Гизмо ги зема сите потреби од кампување и ги превртува во една алатка за заштеда на простор

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies Беркли го блокира чевлите Мека ткаени

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Со контраст, faux sherpa јака, оваа кадифен облека од тајни богатства ви овозможува да ги завршите деновите н�

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Оваа цветна крунисана лама врамена wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висок

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Уметник : Гери Перлоусјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметничк

Scroll