Ново
Ултразвучен Репелер За Штетници Контрола На Штетници Електронски Приклучок Во Затворен Отвратителен Од Штетници

Ултразвучен Репелер За Штетници Контрола На Штетници Електронски Приклучок Во Затворен Отвратителен Од Штетници

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Овие ултразвучни звучни бранови 20~55 КХЗ ги избркаат несаканите штетници без да ги убијат. Боја : бела . СПЕЦИФИКАЦИЈА : . Ултразвук. Ефективниот опсег на производот е околу 80-120 квадратни метри, најдобриот ефект е на околу 50 квадратни метри. Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ . Моќност : 5-6 W . Знаеме дека ќе спиете удобно и цврсто знаејќи дека имате штетник.Пакет Листа : . Кажете збогум на суровите и опасни хемикалии. Големина : 90Х 56х 50 мм . осигурајте се дека приклучувате Ултразвучно Средство Против Штетници најмалку 80 см од подот. Па не грижете се повеќе нашиот ултразвучен репелер за штетници испраќа нетоксична, еколошка фреквенција преку одредената област за да ги избрка штетниците и глодарите без штетни ефекти. Само приклучете го електронскиот ултразвучен отвратителен за контрола на штетници во приклучоците за напојување и тој ќе почне да ги одбива штетниците кога ќе забележите дека е вклучено синото ноќно светло. МНОГУ ЕФИКАСНА ШИРОКА ПОКРИЕНОСТ. Дали сте уморни од будење на несакани штетници? . Можете да ги користите на толку многу места и од толку многу причини овој ултразвучен репелер за штетници може да помогне да се избркаат сите штетници, совршени за дневна соба, спална соба, бања, кујна, канцеларија, гаража, магацин, градини итн. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ПРОИЗВОДОТ . Безбеден е за бремени жени и бебиња. и тоа е бесшумно. Ултразвучниот репелер за штетници кој работи со ултразвучни бранови со ниска фреквенција, без бучава во просторијата може да влијае на вас и на вашите миленици. Ултразвучниот репелер за штетници е пренослив и лесен за инсталирање,заштедува енергија. Ќе се чувствувате порелаксирано и поудобно знаејќи ги штетниците. фреквенциите не можат да навлезат во ѕидовите, така што една единица по соба, освен ако немате сериозна наезда, тогаш може да бидат потребни повеќе. исчезнаа и не беа реализирани во процесот. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА. домашни миленици дома како хрчак, заморче итн. 100% Хуман. на ултразвучните репелери може да им требаат 3-4 недели за да стапат на сила. Оваа микро-електронска технологија нема зрачење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на Наш

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае 3 д

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Уметник : Lantern Press Subject : Animalstyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подго

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Каролини Богатства CK5235 JMAT Сато Куче Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Door

Scroll