Ново
КТ перница исечен создаден коктел со сафир во стерлинг сребро

КТ перница исечен создаден коктел со сафир во стерлинг сребро

Достапност: Залиха
DEN 1279.84

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша. Изработено од Стерлинг Сребрена завршена со родиум финиш за издржливост, овој прстен има детален дизајн завршен со атрактивен скапоцен камен во живописни нијанси. Главен камен : лабораторија создаде сафир на Папарадша; 3 карати, сечење перница, 8 x 8 mm; Црвено-портокалова боја со јасност Si1-Si2. Акцент камен : кубна цирконија; 0,74 карати, тркалезна брилијантна форма, 1 x 1 mm; Бела боја со јасност VS1-VS2. Метал : .925 Стерлинг сребро со печат од 925, 3,7 грама. Големина : Прстенот е достапен во големини 5 до 9. Вклучува кутија за подароци за потпис, совршена за специјални прилики. Месец на родилството : септември.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови Спуштете го рамото и преголемо вклопува

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Кул и убави денови на есен, краткиот ракав на Слободен склопување ќе биде најдобриот избор на денот Бели

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода Лесно песок од пластика на фаровите, пластич�

Scroll