Ново
Miaенска црна култивирана бисер на слатководни бисери и бел топаз Стерлинг Сребрен кросовер прстен

Miaенска црна култивирана бисер на слатководни бисери и бел топаз Стерлинг Сребрен кросовер прстен

Достапност: Залиха
DEN 880.00

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер на Топаз. Изработено во треперливо сребро, овој прекрасен прстен има црн култивиран слатководен бисер (7-7,5 мм) и два тркалезни, бели скапоцени камења со бели топаз (1,5х1,5 мм) со ребрести дизајн. Полиран на брилијантен сјај, овој беспрекорен прстен ќе ви помогне да бидете модна икона. Направено во сребро. Црн култивиран бисер на слатководни. Бел топаз. Белиот Топаз се сече : круг. Камења поставени од пронг. Бенд со : 1,6мм. Прстен на кросовер. Јуни Борден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи �

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Овој корисен Гизмо ги зема сите потреби од кампување и ги превртува во една алатка за заштеда на простор

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Уметник : Ен Фарал Дојлејбјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет Изра�

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Scroll