Ново
Маска за сонце од вратот или лицето од црно розова боја на вратот или лицето

Маска за сонце од вратот или лицето од црно розова боја на вратот или лицето

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, бидејќи тие блокираат 98% од УВ -зраците на сонцето со помош на ткаенина за влага за влага, што нуди заштита од сонце SPF 50. Заштитник на рак на кожата УВ. Иновација на пазарот дизајнирана за луѓето да уживаат во активности на отворено, да се грижат ослободени од топлината на Сонцето и да го оштетат ултравиолетовото зрачење. Компатибилен со сите ваши омилени капаци за бејзбол. Замислете дури и во облачни денови, 90% од УВ зраците навлегуваат во атмосферата, 1 од 5 лица ќе добијат карцином на кожата затоа што недостаток на заштита. Кулнес е крајната алтернатива за сончање на сонцето и SPF алтернатива за вашата глава. Завртете ги капачињата на капачињата и ќе останете кул и заштитени. Брза сува термичка контрола што обезбедува инстант ладење и контрола на влага. Патентиран универзален додаток за глава за капи, капи и шлемови, една големина одговара на сите. Изведба на сезоната Coolnes® 4. 1 пакет вклучува 1 размавта и 1 лента за глава. Капа не е вклучена. Се вклопува под или над која било глава.

Карактеристики

Производи во категоријата

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет...

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Материјал Со врвен Квалитет задниот панел е изработен од силиконски материјал.Оваа футрола за телефон �

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Брисонет, Дафне 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Деликатно М�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Овие фантоскоп сјаен мелен кадифе со трим серии декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом �

Scroll