Ново
Женски Отстранлив Качулка За Греење Јакна Термички Обложен Ватиран Слој

Женски Отстранлив Качулка За Греење Јакна Термички Обложен Ватиран Слој

Достапност: Залиха
DEN 799.84

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети. Инструкции : . 1. Отпакувајте го џебот, извадете ГО УСБ-кабелот. 2. Поврзете ја енергетската банка, Притиснете го прекинувачот за излез на банката за напојување. 3. Чувајте ја енергетската банка во вашиот џеб. 4. Долго притиснете го копчето додека не се вклучи.И ќе видите дека има три нивоа на греење(Црвено=Високо, Сино=Средно, Зелено=Ниско). 5. Црвеното светло трепка, тоа е автоматско греење за контрола на температурата. 6. Откако црвеното светло трепка 5 секунди, светлото автоматски ќе побели за контрола на средната температура. 7. Црвеното светло е за континуирано греење со висока температура, белото светло е за континуирано греење со средна температура, а синото светло е за континуирано греење со ниска температура. 8. Долго притиснете го прекинувачот за контрола на температурата на градите 2 секунди, исклучете го светлото за да престанете да се загревате. 9.Батеријата и Енергетската Банка не се вклучени. . Инструкции за перење : . 1. Извадете ја банката за напојување, додадете неутрален детергент и измијте ја рачно. Не тријте и не тепајте силно. Оставете ја измиената облека да проветри и исуши пред употреба. . Мерки на претпазливост : . 1. Не користете ја енергетската банка долго време. 2. Не користете перење со висока температура или силни киселински детергенти. 3. Строго е забрането да се користи електрична енергија за влажна облека, ве молиме исклучете го напојувањето кога е влажно од дожд и престанете да го користите. 4. Времето на употреба зависи од капацитетот на енергетската банка. 5.Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 6.Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 7.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето. . Содржина На Пакетот : . 1 х Слој Функционална Греење Долна облека. Зима Топло. Парк Капут. Полн Патент. Полнење : памук сличен На Свила. УСБ Полнење Греење Јакни. Прилики : Секојдневно, Секојдневно, Секси, Дома, Секојдневно, Ноќе, Спиење, Забава Со Пижами.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка Кара

6 х 12 во Чеви Трки Знамиња Метална Регистарска Табличка Официјално лиценциран производ Регистарската т�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Материјал : Полиестерска Ткаенина Знаме пол не се вклучени Машина за перење во студ, брзо се суши на сува

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хипхоп�

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Овие ултразвучни звучни бранови 20~55 КХЗ ги избркаат несаканите штетници без да ги убијат...

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Женски Комбинезон За Спиење Во Домаќинството, Разновидно Боди со Долги Ракави со Божиќни Дезени...

Сите За ВАШИОТ ACC4 : r r Како Да Го Поставите ВАШИОТ ACC4 : r R Карактеристики : r R RCOCKVILLE ACC4 Монитор / Лаптоп Прое�

Ирис панел јас Од Рут Бадеријан Ликовна Уметност Постер Печатење Од Рут Бадеријан (8 х 20) е лиценциран От�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Осветлете го вашето дрво со Празничниот украс Набиско Чизтоа декупаж Сите ќе бидат воодушевени кога ќе

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Лифт КомплетСуспензијаЛифт КомплетЛифт Комплет 2 во Предниот Лифт1 во Заден Лифт Карактеристики : Нема

Scroll