Ново
Lacyhop Unise Вода Чевли Пливаат Плажа Чевли Лизга На Аква Чорапи Фитнес Удобност Станови Дише Сурфање Боси Пурпурна 5.5

Lacyhop Unise Вода Чевли Пливаат Плажа Чевли Лизга На Аква Чорапи Фитнес Удобност Станови Дише Сурфање Боси Пурпурна 5.5

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфање, Атлетски Чевли, Аква Чорапи, Секојдневни Чевли, Станови, Чевли За Шетање, Лизгање На Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : како што покажуваат сликите (Опционално)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 10, САД 10.5 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Еластичен Материјал За Ѓон Од Крпа : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, ПЛИВАЊЕ, ПЛАЖА, БАЗЕН, СПОРТСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Горниот дел од чевлите на плажа е изработен од еластична ткаенина што дише и брзо се суши, која цврсто се вклопува на кожата. 2. Меката уста на чевлите не е лесно да се повреди откако ќе ја носите долго време и може многу добро да ја заштити нежната кожа.3. Гумениот надворешен ѓон што не се лизга, кој ги штити вашите стапала од повреда од остри предмети.4. Лесните водени чевли мек горен и флексибилен надворешен ѓон го прават попренослив и лесен за носење. Како чорапи, флексибилни и удобни.5. Атлетски чевли за вода на плажа со разновидни класични бои за избор, совршени за фитнес, теретана, јога, тренинг, плажа, нуркање, пешачење, качување по карпи, нуркање, пливање, базен, воден парк, трчање, туширање, тренинг со тегови, пловење и едрење или други спортови на вода.Содржина на пакетот : 1 Пар Водени Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ДИШЕ И БРЗО СУШЕЊЕ : Горниот дел е изработен од материјал од ткаенина што дише, како чорапи што нежно ја прицврстуваат вашата кожа и одржуваат искуство за дишење и брзо сушење. ЗАШТИТЕН ЃОН : стапалата се изработени од гумени материјали со текстуриран дизајн кои лесно одржуваат рамнотежа на лизгаво место и ги штитат нозете од топла плажа, ронки на копно или во вода. ПРАКТИЧНО НОСЕЊЕ : стилот на водени чевли ви овозможува лесно облекување и соблекување. Како и чорапите, тоа прави да се чувствувате одлично флексибилно и удобно во носењето. ФЛЕКСИБИЛНИ : нашите влечки за аква чевли за пливање се со мала тежина и лесно се носат, без разлика дали одите на река, море, езеро и океан за да играте, можете да ги понесете нашите аква чевли со вас. ПРИЛИКИ : водените чевли совршено одговараат за игри на плажа или вода како пливање, сурфање, базен, едрење, кајак, одбојка на плажа итн. Особено за семејни излегувања!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Материјал Со врвен Квалитет задниот панел е изработен од силиконски материјал.Оваа футрола за телефон �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Кул и убави денови на есен, краткиот ракав на Слободен склопување ќе биде најдобриот избор на денот Бели

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Scroll