Ново
Корбин на отворено плетен плоштад бар маса, мултибронат

Корбин на отворено плетен плоштад бар маса, мултибронат

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет. Одликувајќи се со највисок квалитет на ратан и железо, овој сет е изграден за да го издржи времето и да изгледа одлично за наредните години. Паметна набавка, сигурно ќе го богатите. Вклучува : една (1) табела и четири (4) барстови. Материјал : Полиетилен плетен. Материјал за рамки : железо. Плетен финиш : повеќекратна. Потребно е одредено собрание. Рачно изработени детали. Димензии на табелата : Висок 32,50 инчи длабок x 32,50 инчи широк x 41,00 инчи. Димензии на столицата : 24,80 инчи длабоко x 24,35 инчи широк x 46,50 инчи висок. Висина на предната нога : 12,00 инчи. Страна висина на подножјето : 12,00 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на...

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Лифт КомплетСуспензијаЛифт КомплетЛифт Комплет 2 во Предниот Лифт1 во Заден Лифт Карактеристики : Нема

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Осветлете го вашето дрво со Празничниот украс Набиско Чизтоа декупаж Сите ќе бидат воодушевени кога ќе

Брисонет, Дафне 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Деликатно М�

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Scroll