Ново
Килим Карастан Близнаци Сребрена 6 '9' Област килим

Килим Карастан Близнаци Сребрена 6 '9' Област килим

Достапност: Залиха
DEN 848.00

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Близнаци на Карастан. Рачно опфатено со квалификувани занаетчии, оваа колекција е фабрикувана со употреба на 100% волна, создавајќи група на дизајни што е и исклучително мека и идеално стилска за кој било простор. Стилски дизајн : Од обичен до преоден, овој трендсетинг геометриски инспириран подрачје со неутрална палета на бои може да биде беспрекорно интегриран во најразлични стилови на домашен декор . Природни материјали : Волна е врвен избор на влакна за вашиот дом. Волна килими имаат природно, меко и луксузно чувство. Волна искажана од овци е целосно природен обновлив ресурс, што го прави еколошки избор. Долготрајната убавина и супериорните карактеристики на волна ќе го подобрат вашиот дом за наредните години . кадифен куп : Високиот кадифен куп нуди луксузно густо и раскошно меко чувство под нозете, што носи раскошна здружение на кој било простор . лесна грижа и чиста : Килими со волна од волна, чиста подобро, правејќи ја заштитата од дамки непотребна. Единствената структура на влакна е силна, тврда и обезбедува природна заштита за да помогне во одолеењето на боењето и да се изедначи. Едноставно вакуум редовно без поставување лента за тепање или поставување на високи шипки, место чисто со раствор на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . Увезено од Индија : Како дел од најголемиот производител на килими во светот, Карастан Ругс има партнерства со продавачите Низ целиот свет за да ги изворите најдобрите решенија за декор за вашиот дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс...

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Овие фантоскоп сјаен мелен кадифе со трим серии декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом �

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Homadles Жените Повлекување На Тексас ШорцевиСекси Шупливи Шорцеви Црвена Големина М изработен е од високо

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Scroll