Ново
Атлас Кремација Урн - цврст месинг урн за човечка пепел - рачно изработени погребни урнини за возрасни - голема урна со бесплатна торба

Атлас Кремација Урн - цврст месинг урн за човечка пепел - рачно изработени погребни урнини за возрасни - голема урна со

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава. Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за зачувување за да ја зачува својата брилијантност. Доаѓа со врвен отвор со навојна капаче и почувствувано дно. Прекрасниот бенд е уникатно врежан со рака за секоја урна да покаже убави детали, давајќи му на погребот Урн уникатен изглед на секој готов производ. Нашите урни се рачно изработени уникатно со антички процес наречен леење на песок. Оваа возрасна урна има до 200 кубни инчи креми и приближна мерка е дека тежината од 1 фунти пред кремирањето е еднаква на 1 кубна инч по кремирање. Димензии : дијаметар од 8 инчи со висока височина од 10 инчи. Сите наши урни се во нашиот магацин и се подготвени да испорачаат веднаш штом ќе се расчисти исплатата. Обично испраќаме во рок од еден работен ден од приемот на плаќање. 100% гаранција за задоволство ♦ Задоволство → Ние носиме елегантни и високо квалитетни производи и веруваме дека ќе бидете многу задоволни со квалитетот и креативниот дизајн на нашите производи ♦ Најдобра гаранција за цени ♦ Лесно враќање → Ако не ви се допаѓа производот по пристигнувањето, ве молиме Контактирајте нè по формулар за контакт и пријавете го проблемот во рок од 3 дена по пристигнувањето на производот и ние ќе ги вратиме вашите пари откако производот ќе ни се врати. Но, откако ќе се користи производот, нема да прифатиме поврат заради личната природа на овој производ, овој крема за кремирање е вистински рачно изработен производ, осигурувајќи дека секоја урна е уникатна, достапна урна и издржлива. Оваа возрасна урна доаѓа со врвен отвор со навојна капак и почувствувано дно. Оваа погребна урна одговара на остатоците од повеќето возрасни со тежина до 200 фунти . Боја : Мулти димензии : 8 "L x 8" W x 11 "H. Капацитет 200 кубни инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Женски Комбинезон За Спиење Во Домаќинството, Разновидно Боди со Долги Ракави со Божиќни Дезени Табела

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Овие Трендови Меѓународни Градски ПејзажиАтланта, Џорџија Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, р�

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хипхоп�

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети Инструкции : 1 Отпакувајте го џебот, изв�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка Кара

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Големина : 70 Препорачана Возраст : 36 Месеци Биста : 58см / 22,83" Должина : 37см / 14,57" Големина : 80 Препорачана Во�

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Утешете се на нови височини со Облакот На Ворнер 9 Градник За Маици Без Жица Супер меката ткаенина се чув

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Квалитетни Материјали : Пријателски За чувствителна кожа.Совршени Подароци : ова се прекрасни подароци

Scroll