Ново
Комплет за додатоци за женски костуми за Ноќта на вештерките

Комплет за додатоци за женски костуми за Ноќта на вештерките

Достапност: Залиха
DEN 167.04

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На овој начин да го прославите комплетот за додатоци за женски костуми за Ноќта на вештерките Леопард за жени има сè што ви треба за да го завршите вашиот забавен, крзнен изглед. Комплетот доаѓа со лента за глава со леопард со сјај и вештачко украсување со крзно, лак за отпечаток од леопард и опашка од леопард-сите најважни работи кога ја преземате оваа класична улога на Ноќта на вештерките. Опашката доаѓа со еластичен опсег на крајот, со што е лесно да се прикачи на вашиот костум. Сите вклучени предмети се забавни и лесни за носење. Земете на овој начин за да го прославите комплетот за леопард за Ноќта на вештерките и да го завршите вашиот изглед на Ноќта на вештерките денес! Ноќта на вештерките леопард комплет за додатоци за костуми, 3 парчиња, по пат да славиме. Содржи faux крзно. 3 парчиња, вклучувајќи лента за глава, лак и опашка, сите печатени во жива шема на леопард. Големината на возрасните, една големина најмногу се вклопува. Направено од висококвалитетен полиестер и пластика. Тип на производ : Додаток за костуми за Ноќта на вештерките.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Квалитетни Материјали : Пријателски За чувствителна кожа.Совршени Подароци : ова се прекрасни подароци

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Овие фантоскоп сјаен мелен кадифе со трим серии декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом �

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка Кара

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Scroll