Ново
Хемиски момци flex_sheets_l_ светло исечено решетка доцна само-лепете пескава листови

Хемиски момци flex_sheets_l_ светло исечено решетка доцна само-лепете пескава листови

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода. Лесно песок од пластика на фаровите, пластични производи од птици, длабоки дефекти, гребнатини и водни дамки со листови за пескање латекс. Додека системите за влажно пескарење од старо училиште користат абразиви на честички залепени на тврди парчиња хартија, листовите за хипер флексибилно пескање користат флексибилен латекс што одговара на секоја крива и контура како што работите. Само-лепливиот лист за пескарење 2500 користи интуитивен дизајн на кора и стап за лесно да се закачи на вашиот омилен блок за пескарење со лесен зафат. Спуштете ги оксидираните фарови пластични, длабоки вртливи и гребнатини, дамки од птици и знаци на еч на вода за брза и темелна корекција на кое било возило. Ентузијастите веруваат во латекс -пескачки листови за да ја вратат јасност на нивните фарови, а професионалците од продавниците за тело ги користат за да ја отстранат кора од портокал за да создадат совршено рамен стаклен одраз на сопствените завршувања на бои. Откако ќе завршите со листот за пескарење, зграпчете го работ и нежно излупете го од блокот за пескарење. Тоа е тоа! Системот за хипер флексибилно пескарење бара само вода за да ги подмачкува абразивите за пескарење над оптичката пластика, фаровите, светлата на опашката, чистата палто или еднократната боја. Рафинирајте ги ознаките за пескарење со премин од 3500 ливчиња за пескарење, а потоа користете го вашиот омилен машински полисер и хемиски момци полирање на соединението за да ја вратите целосната јасност и размислување. Само-лепливите листови за пескарење Hyper Flex 2500 прават кратка работа на каква било работа со влажно пескарење за детали за следното ниво, детали за резултатите од кое било возило. Лесни исечени 2500 решетки со влажни пескачки листови самолепливи кора и стапчиња за стапчиња совршени за употреба со хемиски момци, лесни блокови за пескарење, исечени од кора од портокал, длабоки гребнатини, обележувачи на вртење и ознаки за гравчиња за птици за да се врати совршената јасност и сјајот на сликата нежно се отстранува Оксидираната пластика за да ги врати фаровите на синтетичките латексни листови од кристално-класа се пофлексибилни од традиционалните абразиви на честички од шкурка на хартија се безбедно вградени во латексот, што го намалува жолчното и нерамномерно пескарење предизвикано од лабави абразиви.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Брисонет, Дафне 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Деликатно М�

Осветлете го вашето дрво со Празничниот украс Набиско Чизтоа декупаж Сите ќе бидат воодушевени кога ќе

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Лифт КомплетСуспензијаЛифт КомплетЛифт Комплет 2 во Предниот Лифт1 во Заден Лифт Карактеристики : Нема

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на...

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Ирис панел јас Од Рут Бадеријан Ликовна Уметност Постер Печатење Од Рут Бадеријан (8 х 20) е лиценциран От�

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Квалитетни Материјали : Пријателски За чувствителна кожа.Совршени Подароци : ова се прекрасни подароци

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Scroll