Ново
Садхуголд-Златен Џо Вол. 1 - - ЦД

Садхуголд-Златен Џо Вол. 1 - - ЦД

Достапност: Залиха
DEN 576.00

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хип-хопот. Специјализирана за сурови, правливи вибрации со туѓо чувство, родениот Филаделфија изработи песни за реномирани уметници како Мах-Хоми, Вестсајд Ган, Вашиот Стар Дрог, Рим Стритц, Та Бог Фахим и многу повеќе. Првично објавена на касета во екстремно ограничени количини, трилогијата"Златен Ео" помогна да се воспостави звук со потпис на Садхуголд и да се поттикне растечката мистика околу неговата уникатна уметност. Со тие касети сега ретки колекционерски предмети, енигматичниот продуцент го лансира првото издание НА ЦД на неговата реномирана инструментална серија. Овој сет со три дискови ја вклучува комплетната серија "Златен Ео" НА ЦД (вклучувајќи го и третиот том, кој никогаш не бил објавен на дигитални продажни места). Целосно ремастерирана, колекцијата е патување низ имагинацијата на алхемиски психоделичниот ум што е Садхуголд.Албум Песни1. Гробишта Гробишта Интро2. Златен Џо (Сабу)3. Ситни Насилница4. Шематика5. Замунда Хроники6. Несреќи На Карате Исецка Крилс7. Нема Земја За Мотика Niggas8. Копачи На Гробови 9. Сабота Наутро Тесеракт10. Брзина Брод Банон (Они Маска)11. Проблеми Стрелец12. Бајлионер13. 12 Месеци Роб Интерлуди14. Нулта Точка Поле Nigga15. 12 Месеци Робовладетел16. Крешендо Во Прозорецот17. Соби во Фоаје18. Акме Премиер19. Зити Платерс20. Пред Твоите Очи (Подвиг. Виардон) 21. Ооо Закони22. Дмтетрис (Подвиг. Ал Дивино) 23. Дигитална Врата Dash24. Ројал со Сирење25. Мило ми Е Што Знам 26. Превез Кревач / Квантни Загатки27. Умирачката Желба На руб Голдберг28. Страв Од Црн Јети29. Ванта Црна Гатања30. Урбани Запчаници Системи31. Спојување На Варијантите32. Газирани Апстракти33. Упад По Математика Садхуголд-Златен Џо Вол. 1-3-ЦД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети Инструкции : 1 Отпакувајте го џебот, изв�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Овие ултразвучни звучни бранови 20~55 КХЗ ги избркаат несаканите штетници без да ги убијат Боја : бела СПЕ�

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Осветлете го вашето дрво со Празничниот украс Набиско Чизтоа декупаж Сите ќе бидат воодушевени кога ќе

Карневалот Кул Макс Долна Жица Спортски Градник (604) Овој спортски градник со високи перформанси што диш

Каролини Богатства CK5235 JMAT Сато Куче Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Door

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс...

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Scroll