Ново
Женски Карневал Кул Ма Долна Жица Спортски Градник

Женски Карневал Кул Ма Долна Жица Спортски Градник

Достапност: Залиха
DEN 255.20

Карневалот Кул Макс Долна Жица Спортски Градник (604). Овој спортски градник со високи перформанси што дише е дизајниран да ја канализира влагата подалеку од вашата кожа и да ве одржува ладни додека нудите оптимална поддршка. Направено од полиестер и ликра спандекс. Повеќеделна, чаша под жица е необложена (необработена) и има интегриран страничен панел за поддршка за поддршка. Вентилираната мрежа покрива страничен панел и оди нагоре ремени за дишење. Страничниот панел за поддршка дава заоблена, природна форма. Широката еластична подлога дава дополнителна стабилност. Кулмакс Фрешфкс ткаенината обезбедува отстранување на влага за да ве одржува ладни, свежи и суви за животот на градникот. Страните и грбот имаат зашиени еластични ленти на горните рабови за одлично вклопување. Централни ремени за влечење со лесно обложени панели напред со вентилирани долни страни и ограничено истегнување, изложена еластика одзади што се прилагодува со обложен метален хардвер. Обложено затворање на метални куки и очи во задниот дел; видете ги Коментарите на Монтер подолу за броење на куки. Без ознаки за спречување на триење. Трико назад. Карневалот Кул Макс Долна Жица Спортски Градник (604). Овој спортски градник со високи влијанија и перформанси што дишат има чаша под жица со конструкција од 2 дела. Страничните панели за поддршка даваат дополнителен лифт и центрирање. Ремените се широки за удобност. 2-дел, обложена чаша има страничен панел за поддршка за поддршка. Вентилирана мрежа опфаќа страничен панел и оди нагоре ремени. Аголното шиење на чашата дава заоблена, природна форма. Широката еластична подлога дава дополнителна стабилност. Кулмакс Фрешфкс ткаенината обезбедува отстранување на влага за да ве одржува ладни, свежи и суви за животот на градникот. Ограничено истегнување, предните ремени за влечење во центарот се широки и лесно обложени, прицврстувајќи се на еластиката што се прилагодува со обложен метален хардвер. Страните и грбот имаат обвиткана еластика на горните рабови за одлично вклопување. Обложено затворање на метални куки и очи во задниот дел; видете ги Коментарите на Монтер подолу за броење на куки. Без ознаки за спречување на иритација и триење на кожата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Ирис панел јас Од Рут Бадеријан Ликовна Уметност Постер Печатење Од Рут Бадеријан (8 х 20) е лиценциран От�

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Женски Комбинезон За Спиење Во Домаќинството, Разновидно Боди со Долги Ракави со Божиќни Дезени...

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Scroll