Ново
Аукфа Преодна фиока за дрво 64 Табела за конзола, античка сина боја

Аукфа Преодна фиока за дрво 64 Табела за конзола, античка сина боја

Достапност: Залиха
DEN 1680.00

1. Рустикална шик софа Табела : Табелата за класичен акцент совршено се вклопува во која било дневна соба. Какво стилско парче конзола маса поставена за да ја воздигне вашата дневна соба или просторот за влез на фоаје! 2. Цврста добро изработена табела : цврста рамка и нозе, граница на тежина од врвот : 200 bs, трајна и цврста употреба со години. 3. Голем простор за складирање : Димензии : 64 "L × 15 " W × 30 "H. Табелата на конзолата се одликува со 4 фиоки и фиксна пониска полица и доволно долго таблета што обезбедува доволно простор за складирање. 4. Моден изглед : Правоаголна конзола Табела со чисти линии Елегантно права табела нозе издвојуваат високо-елегантно чувство. Целокупна димензија : 64 ”L x 15” w x 30 ”H детална димензија : Ве молиме, погледнете ја сликата. Димензија на пакетот : 66” l x 18 „W x 13“ H вкупна тежина : 46 bs пакет тежина : 55 bs Тежина капацитет : Топ полица : 45 кг долна полица : фиока од 18 кг : материјал од 8 килограми : Цврсто дрво рамка и нозе MDF панели Дебелина : Топ полица и долна полица : 15мм финиш : Обезбедена завршница Боја : Потребно е темно сино склопување : 20 мин. Број на пакет : 1 табела Aukfa за табела за софа за влез во ходникот со фиоки за складирање и долната полица, темно сина боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет...

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Облечете ја вашата гардероба За Кардинали Во Arзона малку со Оваа Доблест Еко Пике Ботанички Принт Поло �

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет...

Scroll