Ново
Чудо нација бебе и дете момче во вода-лајт тенок фит фармерки, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете момче во вода-лајт тенок фит фармерки, големини 12м-5Т

Достапност: Залиха
DEN 319.68

Тенок фармерки на Wonder Nation Lite Fim Fit го нуди тоа големо дете, кул изглед со трендовски потресени детали. Направено за авантури и умствено направено со BCI памук и рециклиран полиестер, собирањето вода-лајт комбинира мала употреба на вода во процесите на ткаенина и облека за да генерира значителни заштеди во употребата на вода во споредба со конвенционалната обработка. Недостатокот на вода станува еден од најголемите предизвици во светот и секој ден се подобруваме во намалувањето на нашето влијание врз животната средина. Исклучиво на. Запознајте ја колекцијата за деца што трае помалку вода за производство. Wonder Nation Water-Lite користи над 60% помалку вода во производството, ја заменува водата со пена во боење на индиго и користи помалку енергија од конвенционалната обработка. Материјал : 78% памук/21% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Zip Fly; копче-фронт. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Трендовски, потресени детали. Wonder Nation Water-Lite Slim Fit фармерки за момчиња за бебиња и мали деца.

Карактеристики

Производи во категоријата

Багажник со низок профил изграден за флексибилност и издржливост, Машкиот Раб нуди стабилна влечна сил�

Покажете го вашиот елегантен вкус со оваа модерна глам странична маса од Манор Парк сместена во дневнат

Мијалник : Вклучува цврст месинг монтажен прстен во соодветна завршница Полиран стаклен ентериер со те

Основана во 2009 година, едно од најпознатите доверливи и временски тестирани имиња во бизнисот, Горивото

Коска Сува сака миленичиња! ДУШЕЦИ ЗА Перничиња ЗА Суви Одгледувачници ЗА Суви Коски / Гајба обезбедув�

Интелигентен Дизајн Оливија Печатени Вкупно Затемнување Завеса Панел50х84 " Сина Интелигентен Дизајн ол

Палучете ги салите и вратите во празничен дух со време на празник 20инчен мрежен венец Овој декоративен �

Роторите Обложени со Raybestos Element3 се развиени од примероци ОД OE и изработени со g3000квалификуван материјал,

Шпански постери кои се забавни и едукативни Четири (4) по сет секој 18 " х 12" Наслови : ! Отро вербо нуево! (Пр�

Apex Automobile Parts Inc Int inture and Monifolds Combents Combuty Gatbute изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет �

Сонот на lубител на ленти, реверзибилниот сет на креветот во Дарби Стрип е сигурен дека ќе го направи ваш

Сали Хансен Терапија Во Боја лак>Прекрасните бои натопени со Масло Од Арган обезбедуваат интензивна ис�

Scroll