Ново
Класичен блок монограм торба за тота

Класичен блок монограм торба за тота

Достапност: Залиха
DEN 319.84

Прекрасна уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во модар патлиџан и природен за овој разноврсен тота. Уметноста е отпечатена на трајна, но сепак мека полиестерска ткаенина со цврсти веб -рачки на памук. Овој тоте е нареден за поголема издржливост. Одлично е како торба за секојдневна употреба, патувања на пазарот или да ги носите вашите потреби кога патувате. Рачките се дизајнирани да се вклопат удобно над вашето рамо за практичност без раце. Thumbrintz, класичен блок монограм, модар патлиџан : траен печатење. 100 проценти полиестер. Наредени за поголема издржливост. Одлично како торба за секојдневна употреба, го патува пазарот или да носите кога патувате. Рачки се вклопуваат преку рамото. Печатено и зашиено. Машинско миење ладно; без белило; воздух сув. 90-дневна гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс...

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies Беркли го блокира чевлите Мека ткаени

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање Прибл М�

Scroll