Ново
Здраво Бело пелени - Падот на чувствата - Големина

Здраво Бело пелени - Падот на чувствата - Големина

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Кажете збогум на протекување и испади. Нашето врвно јадро содржи специјално дизајниран абсорбента материјал што може да апсорбира над 50x неговата тежина во течност. Плус, внатрешните и надворешните слоеви се супер меки со привлечно вклопување за врвна удобност. Нашето специјално дизајнирано јадро со сферични абсорбери ни овозможува да го намалиме отпадот (помалку материјал) додека одржуваме перформанси (повеќе апсорпција). Оваа технологија промовира сувост, заклучувајќи ја влажноста во меурчиња за заштита на истекување. Нашите еколошки и хипоалергични пелени се направени со одржливо собрана пулпа од пената. Дишејќи за да промовира добро здравје на кожата. Индикатор за влажност (N-2). Кажете збогум на : лосион, мирис, фталати. Специјално дизајниран абсорбента материјал може да апсорбира над 50x нејзината тежина во течност. Ултра-мекото, чувство како крпа, внатре и надвор, го обвива вашето бебе нежно. Затегнати странични панели за слобода на движење. Слој за стекнување со висока мансарда за напредна заштита од истекување. Останува прицврстено кога се извалка, намалува вревата и да се одржи безбедно и удобно вклопување. Растителни абсорбента јадро лагер. 100% обработка без хлор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Оваа класична ноќница од тајни богатства ќе биде елегантен додаток на вашата гардероба за облека за спи

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови Спуштете го рамото и преголемо вклопува

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Со контраст, faux sherpa јака, оваа кадифен облека од тајни богатства ви овозможува да ги завршите деновите н�

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll