Ново
Galaxy Tab S 11 ”T 128 GB Wi -Fi таблета, со S Pen - Mystic морнарица

Galaxy Tab S 11 ”T 128 GB Wi -Fi таблета, со S Pen - Mystic морнарица

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Со моќта на компјутер и подвижноста на таблетот, Samsung Galaxy Tab S7 Wi-Fi е вашето тајно оружје за да завршите повеќе каде и да сте. Уживајте во предностите на вистинскиот 2-во-1 уред, каде проширената тастатура (1) и вградената меморија до 128 GB се поддржани од батерија која трае целиот работен ден за крајна преносливост. Со редизајнирано, минимално-заостанување на пенкало што ви овозможува да контролирате презентација со чешма на прст и проширен екран од работ до работ за подобро стриминг, игри и видео разговор, Galaxy Tab S7 Wi-Fi го поедноставува животот, работата и игра. Тастатура се продава одделно. Траењето на батеријата може да варира во зависност од мрежното опкружување, моделите на употреба и другите фактори. S7 11 ”екранот е TFT LCD екран. Приказ : 11,0 инчи LTPS TFT, Резолуција : 1600 x 2560 пиксели. Меморија : 128 GB, 6 GB RAM - Micro SD до 1 TB. Главна камера : (двојна) 13 MP + 5 MP W/ HDR, Панорама - Селфи камера : 8 MP. Платформа : Android - Qualcomm SM8250 Snapdragon 865 5 G+ - Adreno 650 - Kryo 585. Батерија : LI -PO 8000 m Ah, не -отстранлив - брзо полнење 45 W. Димензии : 9,99 x 6,51 x 0,25 во, тежина : 498 g.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Homadles Жените Повлекување На Тексас ШорцевиСекси Шупливи Шорцеви Црвена Големина М изработен е од високо

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хипхоп�

Големина : 70 Препорачана Возраст : 36 Месеци Биста : 58см / 22,83" Должина : 37см / 14,57" Големина : 80 Препорачана Во�

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Риболов Момче, Рибар, Риболов Прачка, Кафеава Коса Бебе Маица Inktastic Риболов Момче, Рибар, Риболов Прачка,

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Сите За ВАШИОТ ACC4 : r r Како Да Го Поставите ВАШИОТ ACC4 : r R Карактеристики : r R RCOCKVILLE ACC4 Монитор / Лаптоп Прое�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

6 х 12 во Чеви Трки Знамиња Метална Регистарска Табличка Официјално лиценциран производ Регистарската т�

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Scroll