Ново
Полак 12-706ЕВ Начин Конектор-Приколка Крај

Полак 12-706ЕВ Начин Конектор-Приколка Крај

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Одликувајќи се повлечете-јазичето зафат на крајот приколка за лесно поврзување и исклучување. Месинг терминали се звучни заварени за постојана инсталација. Вградената стегач за кабел спречува лизгање. Самозапечатувачки капак и гумена чизма на крајот на кабелот. Црна пластична конструкција. Не-кородирање. Отпорен на удари. Капак натоварен со пружина со пружина од нерѓосувачки челик и гумена заптивка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг...

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода Лесно песок од пластика на фаровите, пластич�

Оваа цветна крунисана лама врамена wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висок

Ова Е ЧекорВо Темперамент Јака со Камења Виолетова 8 Издржлив темперамент достапен во мноштво материја�

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Scroll