Ново
Дајко Мало И. Д. Обликувано Црево За Бајпас

Дајко Мало И. Д. Обликувано Црево За Бајпас

Достапност: Залиха
DEN 175.84

Ги исполнува електро-хемиските барања Од Типот ЕК како што е наведено Во САЕ Ј1684; што го елиминира предвременото влошување на внатрешната цевка предизвикано од таложење на статички електрични полнежи. Внатрешната основна цевка е засилена со плетена вискоза за максимална јачина и отпорност на пукање за животниот век на цревото. Dayco® Обликувано Мало ЦРЕВО За ЛИЧНА КАРТА Дизајнирано Да го замени оригиналното црево на производителот на опрема, Цревото За Грејач Со Калапи Dayco се изградени со плетено засилување и конструкција НА EPDM што обезбедува висока јачина и отпорност на масло, кал, сол, остатоци од патишта, озон, течности за ладење и температурни варијации ОД-40 F (-40 C) до +257f (+125 C) кои се потребни за замена НА оем црево. Внатрешната основна цевка е засилена со плетена вискоза за максимална јачина и отпорност на пукање за животниот век на цревото. Исполнува SAE J20 R4, класа d-1 барања за подобрување на услугата црево. Карактеристики И Придобивки : Направени Со синтетички гумени соединенија ЕПДМ кои обезбедуваат отпорност на влошување од озон, течности за ладење и температурни варијации ОД-40 F (-40 C) до +257f (+125 C) внатрешната основна цевка е засилена со плетена вискоза за максимална јачина и отпорност на пукање за живот на цревото Ги Исполнува sae J20 R4, барањата Од Класата D-1 за подобрено сервисно црево Ги Исполнува тип EC електро-хемиски барања Како Што Е Наведено во sae j1684; што го елиминира предвременото влошување на внатрешната цевка предизвикано од таложење на статички електрични полнежи ограничена ТРИГОДИШНА ГАРАНЦИЈА DAYCO мали i. Покрај исполнувањето НА sae J20 R4, барањата Од Класата D-1, ова црево сега е дизајнирано да ги исполнува електро - хемиските барања Од Типот EC како што е наведено во SAE J1684. Внатрешната основна цевка е засилена со плетена вискоза за максимална јачина и отпорност на пукање за животниот век на цревото. Радијаторот И Цревото За Бајпас Со Обликување На Dayco има удобен пластичен ремен за закачување за брзо и лесно малопродажба. Радијаторот И Цревото За Бајпас Со Обликување На Dayco има удобен пластичен ремен за закачување за брзо и лесно малопродажба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Паметна и секси пливање тајна The Itsy Bikini Swim Bown (SA1007) Ова дното на бикини со бикини е одобрено од одмор со бр�

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Дуксерите леверет се направени со најдобра мешавина од памук / руно, доволно меки за да му дадат на вашет

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање...

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција? И нашио

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Scroll