Ново
Курт С. Адлер УЛ 10-Светло Кока-Кола Шише Светло Во собата, 11.5

Курт С. Адлер УЛ 10-Светло Кока-Кола Шише Светло Во собата, 11.5

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Осветлете го вашиот дом со оваа вкусно празнична Светлосна Низа Од Кока-Кола Од Курт Адлер!Клучни Карактеристики На Производот Официјално лиценциран сет за светло Кока-Кола10 ул наведени јасни блескаво светла30-инчна оловна жица 12-инчно растојание на светлината вклучува 4 резервни светилки и 2 резервни осигурувачи И За Внатрешна и За надворешна употреба Големина : 11,5 стапки долг овој Сет За Светло За Шише Курт Адлер УЛ 10-Лесен Сет За Шишиња Кока-Кола е забавен, уникатен Начин За Додавање На Осветлувањето На вашата забава Или празничен декор! Секоја од 10-те светла во овој новински светлосен сет наликува на проѕирно шише кока-Кола, со наизменични логоа "Кока-Кола" и "кока-Кола" отпечатени на предната страна на секоја од нив. Одлично како забавна божиќна декорација, или како малку талент за летна скара! Бои/ завршница : Темно кафеава и бела . Материјали : Пластика, жица, метал и сијалица . Количина : Еден (1).

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : ennенифер Голдбергерсјубјект : Флоралстил : Модерен и современо производ Тип : Галеријаобвиткан

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

Симпатична! Овој двопарчен сет за вашиот мал fanубител на „Војна на Starвездите“ има разнобоен сјајно гра�

Одмор на пупка со вкус на тропикели за мали непцели со ананас и банана на одборот, плус омега3 спакувани �

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Инспириран од југозападниот и уметничкодеко дизајнот, оваа област килим е совршен спој на Boho и софистиц

Бескрајни вртења се очекуваат со овој суперслаб резервоар фустан со 2 пакувања инспирирани од Моана! Ко�

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговскат�

Функција : 1 Прилагодете го потпирачот за грб на различни агли2 Материјали за квалитет на премиум3...

Лизгајте ги овие слајдови на градиенти од Foco на денот на играта за да додадете дополнителен елемент на т

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Scroll