Ново
0. КТ овална форма Зелена симулирана смарагд приврзок ѓердан во Стерлинг сребро, 18 “

0. КТ овална форма Зелена симулирана смарагд приврзок ѓердан во Стерлинг сребро, 18 “

Достапност: Залиха
DEN 367.84

Покажете го вашиот стил со овој 0,75 карат вкупна тежина симулирана ѓердан од смарагд приврзок во сребро. Овој приврзок располага со овална форма Смарагд скапоцен камен, кој е безбедно поставен во сребро. Овој приврзок вклучува отстранлив синџир на сребрена кутија од 18 ", кој е идеален за повеќето должини на вратот. Отстранливиот ланец на кутии има безбеден затвор за пролетен прстен за лесна примена и отстранување. Овој ѓердан за приврзоци прави одличен подарок и вклучува кутија за подароци за потписи . Овој приврзок има зачудувачки смарагд, што е родител на мај. Повеќето должини на вратот. Синџирот на кутии има безбеден и издржлив затвор на пролет-прстен . Овој приврзок за сребро на скапоцен камен, исто така, вклучува и кутија за подароци за потписи за лесно надавање . прави внимателен подарок за празници, родендени, годишнини или други специјални прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Овие ултразвучни звучни бранови 20~55 КХЗ ги избркаат несаканите штетници без да ги убијат Боја : бела СПЕ�

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хипхоп�

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс Совршен за �

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Дизајнирано во убави отпечатоци и цврсти материи со лесно вклопување, точно е за училишните денови, вик�

Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Почитуван клиент, Добредојдовте ВО БАЈОИМУД Ние сме модна продавница на Наш

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Женски Комбинезон За Спиење Во Домаќинството, Разновидно Боди со Долги Ракави со Божиќни Дезени...

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Лифт КомплетСуспензијаЛифт КомплетЛифт Комплет 2 во Предниот Лифт1 во Заден Лифт Карактеристики : Нема

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Каролини Богатства CK5235 JMAT Сато Куче Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Door

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи �

Scroll