Ново
Подобри домови и градини Хантер црна смола засадувач со чистач, 12in 12in 11.2in

Подобри домови и градини Хантер црна смола засадувач со чистач, 12in 12in 11.2in

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Подобрите домови и градинарски ловци на ловци на ловци е убава и издржлив пластеник за сите ваши растенија. Тоа е лесна полипропилен смола што го олеснува движењето и отпорни на мраз. Платерот за ловци е дизајниран со чинијач. Површината има отпорна на отпорна боја, достапна во повеќе бои, се вклопува каде било во вашиот простор за живеење. Избледи, мраз и отпорни на временски услови. Совршено за употреба во затворено во најразлични соби или надвор од двор, тремови, во градини, на патеки и многу повеќе. Тежина на производот : 2.09 bs. Пристигнува целосно собрани. Лесно е да се грижите, едноставно избришете по потреба со чиста влажна крпа по испразнување на сите содржини. Може да задржи до 3,83 галони. Направена од полипропилен смола за долг живот на употреба скоро каде било. Идеален засадувач за сукуленти, папрати, цвеќиња и други куќни растенија. Одлично за домот, во канцеларијата и многу повеќе. Препорачуваме да користите заштитна бариера за да спречите оштетување на водата на таблетите и другите површини. Димензии : 12 "dia x 11.2" ч. Крајна дијаметар : 5,9 ". Боја : исклучено бело и црно.

Карактеристики

Производи во категоријата

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

ЕГР Цевка Конекторфити : 9799 Форд Е150 Еконолин, 9799 Форд Е250 Еконолин, 9798 Форд Е350 Еконолин, 9798 Форд Експедиц�

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд Геометри�

"Телескопскиот машински метален дизајн на колекцијата Исо внесува индустриски елементи во Европскиот �

Оди Носорог Црн Заден Главен Кревет бар овозможува монтажа помошни светла за јасна видливост за време н

ФИЛИПС ЛЕР (диода што емитува светлина) гроздобер 60ВАТИ ST19 директно спирално влакно затемнета сијалица

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

Заврши : Полиран Ширина На Лентата : 4 мм материјал : Примарно : Титаниумско Вклопување : Удобност Тип На П�

Scroll