Ново
Плус Тапа Монтирање Вода Замена Филтер 2-Пакет, Месец Снабдување, РФ9999-2

Плус Тапа Монтирање Вода Замена Филтер 2-Пакет, Месец Снабдување, РФ9999-2

Достапност: Залиха
DEN 2.33

За самоуверено и континуирано уживање, почиста, подобар вкус на минерална вода, не заборавајте да го менувате Филтерот За Вода За Монтирање ПУР ПЛУС Славина (РФ9999) на секои 3 месеци или по 100 литри употреба. Како бренд #1 во филтрација на славина, Филтерот За Замена На Монтирање НА Славина PUR ПЛУС намалува 10x повеќе хемиски и физички супстанции во споредба со водечкиот британски филтер за стомна* преку својата моќна 3-во-1 вистинска технологија за филтрирање НА ПУР користејќи природни минерали. Исто така, ригорозно е тестиран и сертифициран ОД WQA и NSF како единствен филтер за намалување на 70 хемиски и физички супстанции, вклучувајќи олово, микропластика, хлор и жива. Бидете претпазливи со филтрите за вода "надвор од брендот". Тие не се тестирани ниту сертифицирани за филтрирање исто како И Вистинските Филтри За Вода За Монтирање НА Пур ПЛУС Славина во пур и Убави од пур системи. Оригиналните филтри ЗА вода ПУР плус се единствените филтри за вода сертифицирани за намалување на хемиските и физичките супстанции кога се користат со Вашиот Пур плус Или Убав Од Системот за Монтирање На Славина. Во ПУР, веруваме дека секој заслужува почиста вода за пиење со подобар вкус. Затоа развиваме иновативни, супериорни технологии за филтрирање на вода повеќе од 35 години. Одрекувања : *наспроти најпродаваниот филтер BRITA® PITCHER OB03. Брита® е заштитен знак На Брита ЛП. Врз основа на споредување на една година во вредност од флаширана вода (16,9 мл) со пур систем и 3 филтри. Врз основа на податоците за продажба на нилсен за 52 недели што завршуваат 7/1/23. Како и другите водечки брендови, ПУР не ги филтрира микробите. Заклучно со 7/1/23 brita® и Zero Water® не беа сертифицирани за филтрирање на микробите. Брита® е заштитен знак На Брита ЛП. Zerowater® е заштитен знак на Нула Технологии, ДОО. 3-во-1 моќна филтрација на вода за 10 пати повеќе отстранување на хемиски и физички супстанции наспроти водечкиот филтер за стомна Во Британија.*. Единствениот филтер сертифициран ОД WQA и NSF за намалување на 70 загадувачи, вклучувајќи олово. §. Од единствениот бренд сертифициран за употреба во рамките На Сите Системи ЗА Монтирање На Пур плус И Убави Од Пур Славина. 6-месечна вредност пакет На Вистински ПУР Плус Тапа Монтирање Замена Филтри. (РФ9999-2). Пур минерални Јадро filter технологија за јасни, освежувачки минерална вода вкус. Супериорна, долготрајна филтрација до 100 литри или 3 месеци употреба. Рангиран како бренд број 1 за продажба во филтрација на славина. ‡. ПУР испорачува доверлива, супериорна технологија за филтрирање веќе 35 + години.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

"Телескопскиот машински метален дизајн на колекцијата Исо внесува индустриски елементи во Европскиот �

НАЈГОЛЕМИОТ ТРЕНД оваа ГОДИНА : ФИЏЕТ ПОПЕР!! Овој Џо Џо СИВА Виножито Лак Фиџет Попер е одлична сензорна

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Немрсна текстура, ултрафузивна, течна основа која обезбедува совршено рамномерна корекција на бојата...

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Комплет Столче За Приватен Шалтер од 2 Столче за кујн�

Кардонската Пумпа За Серво Волан, Преработените Кардонски Пумпи за Серво Волан се хидраулично тестиран

Сеопфатен Мини Дисплеј Машки На HDMI Женски Активен Адаптер КабелHDMI / Mini Display Port За Аудио / Видео Уред 1 x mini

КРПИТЕ ЗА Садови DII се задолжителна кујна неопходна за секое домаќинство Крпите за садови доаѓаат во ко�

Мелроуз Шаг Килим Колекција Кадифен Куп Бушави Кадифен и раскошен, Овие Килими Од Сафавиех Се идеални ф�

ЕГР Цевка Конекторфити : 9799 Форд Е150 Еконолин, 9799 Форд Е250 Еконолин, 9798 Форд Е350 Еконолин, 9798 Форд Експедиц�

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

Црна фузија слој дава чист, завршен изглед, додека сивата фузија слој може да издржи 300 часа изложеност н

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Во Ротиформ ние не ги следиме само трендовите, туку ги создаваме Управувано од ентузијасти, дизајнирани

Монреј Килим Колекција Современи Килими Со Акварел Овој тепих За Собирање Монреи од Сафавиех е одличен

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Епл iphone 6 / 6s плус реико вистинска кожа случај Премиум вистинската кожна кожа беше обработена преку инте�

Викерман 6" Целадон Сјајна Топката Украс Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој про�

Ова огледало на вратата е дизајнирано да изгледа, одговара и функционира како оригиналното склопување �

ДЕА А6579 Купувачи Водич : (референцата подолу е нецелосна Ве молиме проверете овој дел одговара на вашето

Scroll