Ново
Карат Бело Злато Дијамант сече Шпига Синџир

Карат Бело Злато Дијамант сече Шпига Синџир

Достапност: Залиха
DEN 10163.20

Одличен додаток за да го покажете вашиот омилен шарм и исто толку елегантен самостојно. Овој прекрасен синџир шпига од 1,00 мм ќе направи одличен додаток на секоја колекција. Овој синџир е внимателно изработен од висококвалитетно, 18 каратно бело злато со прецизност. Овој синџир прикажува славна шема на шпига со завршница со дијамантски крој за раскошен изглед. Обезбедено со помош на затворач за канџи од јастог за да се обезбеди сигурна врска со движење без грижи. За должина најдобро одговара за вашето задоволство, овој синџир е достапен во 16, 18, 20 и 24 инчи.Метална Тежина : 2,71 грама Тип на накит : Стил На Финехан : Финиш На Накит : Висок лак, дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 18 Каратметална Боја : Бели Димензии : 20-инчен x 1mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Италија 18к Бело злато, Полиран, Дијамант Сече, Јастог Канџи, Цврсти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Каролини Богатства ЦК5093СН Бразилска Мачка Со Долга Коса Љубов Држач За Леплива Нота, Црвен, Голем, повеќ

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

За дупчење во дрво, метал и пластика Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животе

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум појавување на коверти Овие кар�

"Телескопскиот машински метален дизајн на колекцијата Исо внесува индустриски елементи во Европскиот �

Амстердам Колекција Килим Племенски Површина Килими Рустикалношик декор прави светкав чекор напред во

Ова Трендови Меѓународни Предупредување Прдеж Зона Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобој

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Клиповите за покривање На Брачниот Другар се направени дополнително тешки за сурови зимски услови...

Уметник : Џузепе Торесубјект : Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галери�

Делови И Додатоци за возила најлесниот капак на креветот на камионот штотуку стана полесен Трифекта АЛ�

Вокер Производи масовно проток на воздух сензор е изградена репутација во автомобилската индустрија з�

Звучната Машина За Терапија Со Стил ќе ја наполни вашата спална соба со релаксирачки звуци од природата

Тестенини Руни Занаетчиска Жица 1,25 Инчи Х 6,5Зелена ПЕПЕРЕЛ Глупак Руни Занает или за поголема алтернат�

Оди Носорог Црн Заден Главен Кревет бар овозможува монтажа помошни светла за јасна видливост за време н

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

Изработено од стакло со врвно калено, овој ултратенки заштитник на екранот обезбедува максимална зашти

Монреј Килим Колекција Современи Килими Со Акварел Овој тепих За Собирање Монреи од Сафавиех е одличен

Надградба на вашиот одмор декор Со Божиќ Земја Алпски Дедо Мраз Чај Светло Носителот! Овој додаток е уни

Црна фузија слој дава чист, завршен изглед, додека сивата фузија слој може да издржи 300 часа изложеност н

Хаги Едноставно Чистите Марамчиња За Бебиња Без Мирис Се одлично решение за носење со вас каде и да земе

Каролини Богатства CK3853 JMAT МалШи Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 36 " l

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

Со удобно седиште на отворено, единственото нешто што недостасува е уште поудобна перница Перницата за

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Епл iphone 6 / 6s плус реико вистинска кожа случај Премиум вистинската кожна кожа беше обработена преку инте�

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посе�

Scroll