Ново
Филипс Авент Ултра Воздух Цуцла, 6 Месеци, Кит Морска Ѕвезда, Пакет, SCF085 10

Филипс Авент Ултра Воздух Цуцла, 6 Месеци, Кит Морска Ѕвезда, Пакет, SCF085 10

Достапност: Залиха
DEN 191.84

Филипс Авент СКФ085/10 ултра воздушна цуцла за бебиња 6-18 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за чувствителната кожа на бебето. Четири (4) екстра големи дупки во штитот овозможуваат максимален проток на воздух, така што кожата останува посува додека смирува; 84% од мајките се согласуваат!* 98% од бебињата ја прифаќаат брадавицата**, за да се чувствувате сигурни со овој избор. Доаѓа со 4 цуцли спакувани во 2 стерилизатори / кутии за носење кои можат да се користат за нивно стерилизирање со вода во микробранова печка и нивно транспортирање. *Тест за Сместување Во домот метрикслаб со 118 мајки во САД, 2017 **98% од мајките велат дека нивните бебиња ја прифаќаат текстураната брадавица во нашите ултра воздушни и ултра меки цуцли, независно истражување, САД, 2016 - 2017 Што има во кутијата : 4 ортодонтски цуцли, 2 случаи На стерилизатор / носење Четири (4) екстра големи дупки во штитот нека кожата на бебето дишете, така што кожата Останува Посува додека смирува; 84% од мајките се согласуваат!*. 98% прифаќање на брадавиците**. Удобна мека силиконска брадавица. Бпа слободен. Доаѓа со 2 случаи на стерилизатор / носење; користете ги за стерилизирање на цуцлите со вода во микробранова печка и транспортирајте ги хигиенски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро За разл�

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет Изра�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

Овој корисен Гизмо ги зема сите потреби од кампување и ги превртува во една алатка за заштеда на простор

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Scroll