Ново
Гуми За Џвакање Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон И Далечински Управувач

Гуми За Џвакање Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон И Далечински Управувач

Достапност: Залиха
DEN 156.00

ЏВЦ Гуми Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински управувач се класичен и функционален додаток на вашиот мобилен уред. Вклучени се мали, средни и големи слушалки за да можете да создадете прилагодено вклопување. Тие имаат меко гумено тело и силиконски слушалки за удобно продолжено носење. Кабелот во боја од 3,3 стапки овозможува лесна и удобна персонализација, а позлатениот тенок приклучок нуди долгорочна употреба. Сите делови од овие Гумени плус слушалки одговараат на јаболко i Pod нано 6 G бои. JVC Gummy Плус Слушалки За Внатрешно Уво Со Микрофон и Далечински Управувач : операција без Раце на apple i Pod/i Phone/i Pad и Black Berry. Сите делови се совпаѓаат со бојата На apple i Pod NANO 6 G. Мека гумена каросерија за удобно вклопување. Супериорна звучна изолација. 3.3 ' кабел во боја со позлатен iphone-компатибилен тенок приклучок. Боја : црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови Спуштете го рамото и преголемо вклопува

Материјал : 80% И 20% Еластан Пол : Женски Тип На Шема : Печатени Возраст : 28 Години Сезона : Лето Име : Дете / м

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Амстердам Филдс е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црвена бој

Уметник : Ен Фарал Дојлејбјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткано п

Татко ми Беше Толку Неверојатен Што Бог Го Направи Ангел Ползавец За Новороденчиња Ова е совршен подаро

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

Scroll