Ново
Модвеј Приватен Црн Нерѓосувачки Челик Тапациран Ткаенина Контра Столче Сет На Во Црна Беж

Модвеј Приватен Црн Нерѓосувачки Челик Тапациран Ткаенина Контра Столче Сет На Во Црна Беж

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Комплет Столче За Приватен Шалтер од 2. Столче за кујнски шалтер глам деко, приватни карактеристики мек и издржлив тапацир од ткаенина за рационализиран модерен изглед. Оваа столица со висина на шалтер се потпира на елегантна мат црна геометриска основа од нерѓосувачки челик со потпирач за нозе што ќе го подигне вашето искуство за јадење. Не е потребно собрание. Контра Столче Тежина Капацитет : 331 фунти Глам Деко Кујна Контра Столче Во собата на 2;Мека Полиестер Ткаенина Тапацир;Мат Црна Нерѓосувачки Челик Геометриска Основа;Елегантен Бисквит Тафтинг;Не-Обележување Нога Капи;Не Е Потребно Собрание;Контра Столица Тежина Капацитет : 331 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Каролини Богатства CK3853 JMAT МалШи Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 36 " l

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

Компонентите на комплетот се изработени од оем квалитетни материјали и доаѓаат со лесни за читање упат�

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Надградба на вашиот одмор декор Со Божиќ Земја Алпски Дедо Мраз Чај Светло Носителот! Овој додаток е уни

Дуксерите леверет се направени со најдобра мешавина од памук / руно, доволно меки за да му дадат на вашет

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена...

Мелроуз Шаг Килим Колекција Кадифен Куп Бушави Кадифен и раскошен, Овие Килими Од Сафавиех Се идеални ф�

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Scroll