Ново
Дикс6521240, Аква Четка Дуо Сет, Во Собата

Дикс6521240, Аква Четка Дуо Сет, Во Собата

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери и сликари за хоби. Два различни совети се исклучително стабилни и нудат различни ефекти. Широкиот врв на четката овозможува потези слични на четки. Фините линии и цртежи лесно се прават со другиот врв. Сертифициран АП нетоксичните мастила може да се мешаат заедно.Лира Аква Четка Дуо Сет, 24 / Сет (Количина) Широк врв на едната страна и фин врв на рикверц. На база на вода. Одлично за уметници, дизајнери и сликари за хоби.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Оваа цветна крунисана лама врамена wallидна уметност е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висок

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Кул и убави денови на есен, краткиот ракав на Слободен склопување ќе биде најдобриот избор на денот...

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Дали сте одбрале совршена костум за животни за Ноќта на вештерките, но сепак ви требаат додатоци? На ово�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Обезбедете ја неговата удобност низ студената сезона во оваа топла јакна од „Wonder Nation“ во која има лесн�

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет...

Јакната на славните розови јуниори плус големина момче е класична средба со нечистотија! Оваа кул, опуш�

Влажното пескарење е лесно со системот за хипер флекс вода Лесно песок од пластика на фаровите, пластич�

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

Scroll