Ново
1: Булит-Форд Мустангот Гт Брзбек

1: Булит-Форд Мустангот Гт Брзбек

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело, метална шасија, детални тркала, хромирани акценти и точна фабричка боја. Булит, драматичен трилер филм во кој глуми Стив Меквин, беше пресечен на благајните освојувајќи бројни награди. Забележана по својата сцена со потера на автомобили, која се сметаше за една од највлијателните во историјата на филмот. Гринлајт зема иконски филмски и телевизиски возила од минатото и сегашноста и ги оживува со реплики на леано на четири тркала. Официјално лиценциран од соодветните филмски и автомобилски компании. Ново. Автентична декорација на филмот и тематско пакување. 1 : 64 вистински детали. Ограничено издание. Можно е да се добијат колекционерски зелени машини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Сите За ВАШИОТ ACC4 : r r Како Да Го Поставите ВАШИОТ ACC4 : r R Карактеристики : r R RCOCKVILLE ACC4 Монитор / Лаптоп Прое�

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Каролини Богатства CK5235 JMAT Сато Куче Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Door

Овие Трендови Меѓународни Градски ПејзажиАтланта, Џорџија Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, р�

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Риболов Момче, Рибар, Риболов Прачка, Кафеава Коса Бебе Маица Inktastic Риболов Момче, Рибар, Риболов Прачка,

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Scroll