Ново
Крст Торта Украси Акрилик Крст Кекс Блузи Светите Заедници Партија Торта Украси

Крст Торта Украси Акрилик Крст Кекс Блузи Светите Заедници Партија Торта Украси

Достапност: Залиха
DEN 82.24

Опис. Дали сакате да најдете некои смешни и креативни украси за разубавување . Твоите Свети Причести колачи или десерти? Зарем не мислите дека вашата забава е премногу досадна . и треба некои други украси за да ја направат смешна и уникатна? Оваа Торта . Декорациите се совршен избор за вас. Крст форма, едноставна и убава. Дојдете и однесете ги дома!. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Акрилик. - Големина : 10, 00Х7, 00Х0, 10см/3, 93Х2, 75Х0, 04ин. - Овие украси за колачи може да се користат за украсување колачи, десерти, колачи, овошје, централно парче маса итн. - Исклучителна изработка, фина структура, Вкрстени Врвови за Кекси не се лесни за деформација или кршење. - Погоден за украсување торта На Светите Причести, тематски забави, роденден . тематски забави, прослави, правење луѓе весели и радосни. - Декорацијата на вкрстена Торта нема да ја уништи формата на вашите колачи, лесна за вметнување или извлекување. - Има доволно количество украси за торта во форма на крст што можат да ги задоволат вашите различни видови потреби. Погоден за украсување торта На Светите Причести, тематски забави, роденденски тематски забави, прослави, правење луѓе весели и радосни. Декорацијата на вкрстена Торта нема да ја уништи формата на вашите колачи, лесна за вметнување или извлекување. Има доволно количество украси за торта во форма на крст што можат да ги задоволат вашите различни видови потреби. Овие украси за колачи може да се користат за украсување колачи, десерти, колачи, овошје, централно парче маса итн. Исклучителна изработка, фина структура, Вкрстени Врвови за Кекси не се лесни за деформација или кршење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс Совршен за �

Брисонет, Дафне 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Деликатно М�

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Уметник : Lantern Press Subject : Animalstyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подго

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Homadles Жените Повлекување На Тексас ШорцевиСекси Шупливи Шорцеви Црвена Големина М изработен е од високо

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Лифт КомплетСуспензијаЛифт КомплетЛифт Комплет 2 во Предниот Лифт1 во Заден Лифт Карактеристики : Нема

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Scroll