Ново
Флеш Мебел Фин Поли Смола Лулка Адирондак Чаир-Бела

Флеш Мебел Фин Поли Смола Лулка Адирондак Чаир-Бела

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна/Надворешна Употреба-Комплет од 2. Се собира За 30 Минути или Помалку Со Вклучени Материјали. Големина на раката : 3,75"W x 27,5" L. Бела Полирезинска Рамка Боја. Сите ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ Ув Третираната Полистиренска Рамка Нема Да Изгние, Кора или Расцеп. Чистете Со Вода и Неутрален Детергент. Мазни Движења Заоблени Тркачи. Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна/Надворешна Употреба-Комплет од 2. Сите ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ Ув Третираната Полистиренска Рамка Нема Да Изгние, Кора или Расцеп. Двојна летва столици За лулка Во стилот На Адирондак идеални за двор, палуба, двор или сончева соба. Чистете Со Вода и Неутрален Детергент. Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна/Надворешна Употреба-Комплет од 2. Бела Полирезинска Рамка Боја. Големина на раката : 3,75"W x 27,5" L. Без брусење, сликање или запечатување, овие традиционални столови, одржувањето е едноставно и тие нема да изгниет, кора или расцеп. Овие столчиња за сите временски услови адирондак се идеални околу огништето и ќе додадат безвременска елеганција на секој внатрешен или надворешен простор за живеење. Чистењето лесно се постигнува со вода и неутрален детергент за одржување на изгледот и склопувањето трае помалку од 30 минути со вклучените материјали. Двојна Летва Назад и Коси седиште. Чистете Со Вода и Неутрален Детергент. Овој стол за лулка има екстра широк потпорен грб и коси седишта и потпирачи за раце кои ја ублажуваат напнатоста од вратот и рамената за крајна удобност. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 29"W x 38" D x 40,5 "H; Големина На Седиштето : 20,25"W x 19" D x 13-18, 5"H; Големина На Грбот : 18" W x 31,375 "H; Големина На Раката : 25,75 " H од подот; 7,25-12,25"H од седиштето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање...

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies Беркли го блокира чевлите...

Уметник : Грејс Попсобјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано пла

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Chaps момчиња Училишна униформа Краток ракав Двоен пик Поло кошула : 64% памук / 36% полиестер рамен плетен ре�

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Кул и убави денови на есен, краткиот ракав на Слободен склопување ќе биде најдобриот избор на денот...

Scroll