Ново
Вермонт Американски-6-Дупчиња Моќ Малку

Вермонт Американски-6-Дупчиња Моќ Малку

Достапност: Залиха
DEN 3.00

За дупчење во дрво, метал и пластика. Секој челичен бит со голема брзина е стврднат и кален за долг животен век и високи перформанси во тешки апликации118 степен конфигурацијата на точката е идеална за апликации за дупчење за општа намена 3/8-Инчен намален стебло овозможува дупчење поголеми дупки со 3/8-Инчни вежби Екстра-Тврдите Битови За Напојување Се Целосно Стврднати и Калени За Долг Живот. Дизајниран За Постојана Тешка Употреба. Врвот На Битот Е Прецизност Формирана За Правилно Вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Во Ротиформ ние не ги следиме само трендовите, туку ги создаваме Управувано од ентузијасти, дизајнирани

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето Нашите боди имаат симпатични отпечатоц�

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд...

Бушвакер солиден, иконски ракети на браникот во џебен стил овозможуваат поголема покриеност на гумите �

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена Вист�

Викерман 6" Целадон Сјајна Топката Украс Овој украс има сјајна завршница што ќе додаде сјај на секој про�

Епл iphone 6 / 6s плус реико вистинска кожа случај Премиум вистинската кожна кожа беше обработена преку инте�

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Заврши : Полиран Ширина На Лентата : 4 мм материјал : Примарно : Титаниумско Вклопување : Удобност Тип На П�

Scroll