Ново
Skokersенски Roadенски патишта Беркли Блокс Платкин Патика

Skokersенски Roadенски патишта Беркли Блокс Платкин Патика

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies - Беркли го блокира чевлите. Мека ткаени вратоврска боја за печатење на платно на платно во горната чипка на чистата класична платформа, солева патика со преклопување на кожни пети и акценти за шиење. Меморија за пена. Мека ткаенина ткаенина од платно горе со секаде низ шарени печати за боја на вратоврска. Нежните панели со преклопување во боја на кожен контраст во боја на пети. Lace Up Casual Classic Platform Woled Mase Sneaker Design. Горниот третиран со 3М Скотскард ™ за да се спротивстави на вода и дамки. Акценти за шиење. Контрастна боја зашиени детали за цвест од панели од страна и потпетици. Дизајн на боја на боја со мулти -спирален изглед на спирален изглед. Зашиена трим на преклопот на капачето на пети. Детали за логото на гроздобер стил. Чипка напред со метални очни страни. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Мемориска пена удобна удобност. Мида со детали за врежана текстура. Платформа за гроздобер стил на платформа. Флексибилна гума „Roadies“ lug текстурирана влечење на влечење. 1 3/4 инчи висина на потпетиците.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Клара Кларк Премиум 1800 колекција 18 " 21 " Дополнителен длабок џеб поставен лист, одговара на душеци со вис

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Брисонет, Дафне 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музејски Уметнички Принт Со Наслов Деликатно М�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Уметник : Lantern Press Subject : Animalstyle : Modern & Modern и современа проповед Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подго

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Scroll