Ново
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-цврст Дијамант - Сече Јаже Синџир

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Полу-цврст Дијамант - Сече Јаже Синџир

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полу-цврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви. Изработен од 10 каратно жолто злато, овој синџир долг 22 инчи и широк 3мм може да се пофали со детали исечени со дијаманти и висока полирана завршница за вечен сјај. Овој синџир ѓердан обезбедува со јастог затворач за движење без грижи. 10 Каратно Жолто Злато, Полиран, Полу-цврст, дијамант-сече, Јастог Канџа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Уметник : Здраво Ангелсубјект : Апстрактен Стил : Задебелен И Еклектичен Модерен Тип На Производ : Уметно

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Ова Е ЧекорВо Темперамент Јака со Камења Виолетова 8 Издржлив темперамент достапен во мноштво материја�

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Опис Дали сакате да најдете некои смешни и креативни украси за разубавување Твоите Свети Причести кола�

Овие чорапи се ултра удобни и онаа што ќе ви се допадне да ја носите Афит дизајн, исто така, додава на фак�

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : СагаЗасолниште Во Место Ѕидниот Постер е дизајниран со ви

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд Геометри�

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Scroll