Ново
Голема Торба За Работи на коглан

Голема Торба За Работи на коглан

Достапност: Залиха
DEN 287.84

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опрема во вонсезона. Оваа водоотпорна, лесна торба за комунални работи е со големина за носење вреќи за спиење, перење или гломазна опрема. Изградена од издржлив најлон со 210 негирачи, оваа вреќа со работи има акрилна обвивка, обвиткана бура, тркалезно дно за лесно вчитување и затворање на вратоврската со врвка. Достапно во три различни големини за најдобро да одговараат на вашите потреби.Акрилен обложен, најлон со 210 негирачи со обвиткана бура за вреќи за спиење, облека и друга опрема за кампување водоотпорно дно достапно во 10" x 20", 12" x 22", 14" x 30" големини ВЕ молиме запомнете : Бојата може да варира во зависност од достапноста 14" x 30" (35,5 см x 76 см) торба. Темно сина. Идеален за вреќи за спиење, облека и друга опрема за кампување. Водоотпорна кеса има тркалезно дно за да се осигура дека вашата опрема за кампување останува исправена. Акрилна обложена најлонска торба 210 негирач со знаме на бура и зашиена во затворање на врвка за да се обезбеди врвна заштита. Направено со издржлив материјал за да се обезбеди долготрајна употреба. Осигурајте се дека вашето кампување оди непречено.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, п

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Ги исполнува електрохемиските барања Од Типот ЕК како што е наведено Во САЕ Ј1684; што го елиминира предвр

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

Девојки Сонце Фустани Мало Девојче Долги Ракави Лажичка Вратот Почвата Лабава Секојдневна Облека Долг�

Направете убави парчиња за вашиот дом и подарете како подарок за секоја пригода кога Ќе го додадете Ком�

Уметник : Хариклија Зарисубјект : Апстрактен Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност На Плат�

Дуксерите леверет се направени со најдобра мешавина од памук / руно, доволно меки за да му дадат на вашет

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција? И нашио

Мек и удобен дводелен комплет Од Тајни Богатства е совршен избор за враќање назад и релаксирање...

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Деко�

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Оваа матрица е одлична за мешани медиуми, хартиени уметности, правење картички, матрицирање, бележење, с

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Ален, Кимберли 11х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловПанел Магн

Scroll