Ново
ШЕНГШИ 3Д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Налепница Ѕид Декор За Дневна Соба Спална Соба Украси Тв Ѕ

ШЕНГШИ 3Д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Налепница Ѕид Декор

Достапност: Залиха
DEN 127.84

3д Вазна Цвет Ѕид Мурали Акрилик Ѕид Налепници Оригиналност Налепници НАПРАВИ САМ Цвет И Вазна Ѕид Декор Ѕид Декор За Дневна Соба Спална Соба УКРАСИ Тв Ѕид Позадина Троседот Позадина (Црвена)Материјал : Акрилик Карактеристики : Едноставна мода, кристално јасно, елегантен, креативни дома класици : дневна соба позадина ѕид, тв позадина ѕид, софа позадина ѕид, спална соба ѕид, кујна ѕид украс, иновативен производ, инсталиран тоа го прави просторот поживописен, Посветла.Метод на инсталација : 1. Добиени Производ2. Отворете го хартиениот филм3. Дали производите ќе ги видат додатоците целосни4. Поправете ја хартиената фолија на место каде што треба да лепите5. Отстранете ги излишните хартиени филмови6. Искинете го лепилото7. Координиран Фиксен хартиен филм8. Искинете ја хартијата 9. Раскинете ја заштитната фолијапроизвод продажба на точка1 Материјал На Производот : Акрилик2. Пакување : ОПП торба3. Големина на инсталација : 800 * 350мм4 дебелина 1мм (со заден лепак), работ на производот е мазен, без бруси5. Тежина на производот : 75гматеријал : Акрилни Карактеристики : Едноставна и Мода, Кристално Проѕирна, Атмосферска, Креативна Домашна Класична Употреба : Ѕид Во Позадина Во Дневната Соба, Ѕид Во Позадина НА ТВ, Ѕид Во Позадина На Софата, Ѕид Во Позадина На Спалната Соба, Производи За Декорација На Ѕидови, Лепенка Овозможува Простор поактивен, поубав. 1.Повеќе тродимензионални и издржливи : муралот на ѕидот на вазната е изработен од квалитетен акрилен материјал, светлиот рефлектирачки материјал го прави 3д ефектот посилен, што е пореално од традиционалната налепница за винил ѕид и има подолг век на траење. 2.Полесен заштитен филм : заштитниот филм на површината на муралот на цветниот ѕид од вазна користи полесно кинлив материјал, кој се разликува од традиционалниот заштитен филм од крафт-хартија, помага да заштедите време при кинење на филмот за да обезбедите полесна употреба. 3.Полн со забава сам : само излупете ја и залепете ЈА налепницата за ѕид ОД 3д вазна, користете калапи со целосна големина за да го соберете производот и слободно соберете ги ливчињата во вашите омилени обрасци според вашите сопствени желби, што е едноставно и забавно како загатка. 4.На површината на налепницата на ѕидот има заштитна фолија, имајте предвид дека налепницата на ѕидот со заштитна фолија е заматена, ве молиме отстранете ја заштитната фолија пред употреба; Гребнатини на заштитната фолија нема да влијаат на употребата4.Ве молиме потсетете : ве молиме имајте предвид дека декор на вазна цвет ѕид е отстранлив, но ве молиме не го користите повторно за вискозноста ќе се намали; постои заштитна фолија на површината на налепницата на ѕидот, ве молиме имајте предвид дека налепницата на ѕидот со заштитна фолија е нејасна, ве молиме отстранете го заштитниот филм пред употреба; Гребнатини на заштитниот филм нема да влијаат на употребата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Подобрете го вашиот простор за живеење со овој стилски акцент стол и сет на столици, дизајниран да ги во�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети Инструкции : 1 Отпакувајте го џебот, изв�

Материјал Со врвен Квалитет задниот панел е изработен од силиконски материјал.Оваа футрола за телефон �

Луксузна Заштита На Подот Од Кожа од Стп Точна прилагодена подна подлога За хонда ЦРВ 2012.2013.2014.2015 Прилаг�

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Класични Изјави 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (18 х 18) # Mpsq265a2 Класични Изјави 1 е лиценцирана репрод�

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистинска бела кубна цирконија и сребро...

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Scroll