Ново
Оригиналниот Комплет За Магичен Замок Море-Мајмуни-Се Што Ви Треба За Да Изведете Морски Мајмуни

Оригиналниот Комплет За Магичен Замок Море-Мајмуни-Се Што Ви Треба За Да Изведете Морски Мајмуни

Достапност: Залиха
DEN 492.48

Пристигна кралското семејство морски Мајмун-развлечете го црвениот тепих и пречекајте ги во нивниот замок! Елегантниот замок, полн со бедеми, го прави совршен дом за овие мали монарси да пливаат. Капакот има вграден лупа, така што вашето дете може внимателно да ги следи активностите на Морските Мајмуни, а живеалиштето е доказ за врвот. Комплетот вклучува се што е потребно; само додадете зовриена или флаширана вода. Морските Мајмуни гарантирано ќе живеат (и владеат со својот домен) 2 години! Комплет кој содржи пластичен резервоар ЗА пмс, пакет со храна, прочистувач на вода и јајца од морски мајмуни. Резервоарот треба да биде исполнет со вода за да ја пополни линијата. Јајцата на морскиот мајмун се сув прав поради криптобиоза, состојба на суспендирана анимација што се јавува природно кај Морските Мајмуни со цел да им помогне да преживеат додека не се појават идеални услови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дуксерите леверет се направени со најдобра мешавина од памук / руно, доволно меки за да му дадат на вашет

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд...

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена...

Материјал : 80% И 20% Еластан Пол : Женски Тип На Шема : Печатени Возраст : 28 Години Сезона : Лето...

Челзи Килим Колекција Американа Област Килими Колекцијата на килими Во Областа Во Стилот На Челзи На Ам

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Дан Дипаоло претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

Scroll