Ново
Луцит Цвет Кабохони Хризантеми Розова

Луцит Цвет Кабохони Хризантеми Розова

Достапност: Залиха
DEN 399.84

Кабохони во гроздобер стил, одлични за лепење на брошеви или прстени! Рамни задни кабошонски монистра, погодни за лепење во поставките на рамката, на рамни кауции, дури и директно на ткаенина. Постојат многу соодветни лепила-едно што го препорачуваме е Е6000. Кабохонските монистра имаат рамен грб и не се дупчат. Овие се широки приближно 16мм со мазен грб. Проверете ги димензиите за да бидете сигурни дека тие ќе одговараат на вашиот проект. Секој пластичен кабахон е Широк приближно 16мм, Дебел 7мм. Количина : 2 кабохони Луцитни Цветни Кабохони Хризантеми Розова 16мм (2).

Карактеристики

Производи во категоријата

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Овој Тренд Меѓународен Џастин Бибер Скејтборд Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни ум

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Луситот е јасно во центарот на вниманието на модата оваа сезона, А Тара По Лесна Улица ја прикажува во ст

Филипс Авент СКФ085 / 10 ултра воздушна цуцла за бебиња 618 месеци е дизајнирана со лесен штит за дишење за ч�

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Чувајте го вашето домашно милениче безбедно и стилски со оваа јака Петмате Доскоцил Ко Ад Отцепена Јака

Овие Трендови Меѓународни ДК СТРИПОВИ ТВСтрелкаКлучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно! ТКАЕНИ�

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Момчиња Пуловер Џемпер Цврст Плетен Џемпер Бебешки Комбинезон Ромпер Памучни Капачиња Комплети За Обл�

Модерни Столици За Лулка Адирондак За Внатрешна / Надворешна УпотребаКомплет од 2 Се собира За 30 Минути �

Опис : Концизен стил, послужавник за правоаголни облицисовршен за разни растенија, како што се цвеќиња, �

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Со�

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

Жени Секси Чипка Шиење Камизола ВВратот Предна Кука И Око Прашка Елек Летни Шпагети Ремен Корсет Резерв

Scroll