Ново
1- Карат Т.Г.В. Создаден бел моисанит Стерлинг Сребрен Хало гроздобер невестински сет

1- Карат Т.Г.В. Создаден бел моисанит Стерлинг Сребрен Хало гроздобер невестински сет

Достапност: Залиха
DEN 3903.84

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет. Изработено во бујно сребро сребро, овој екстравагантен прстен има кружен, поставен на измет, создаден бел моисанит скапоцен камен (7х7мм) во центарот. Овој елегантен прстен, исто така, прикажува 16 (1,8x1,8 mm), 11 (1,6х1,6мм) и четири (1,7х1,7мм) со кружен дел, поставени од бели моисанитни скапоцени камења наредени во ореол дизајн и лизгање на половина пат надолу по половина од половина пат надолу по половина пат надолу по половина пат надолу по половина од половина пат надолу Двоен опсег. Полиран на брилијантен сјај, овој премиум прстен е совршен за вашата луксузна свадба. Направено во сребро. 1-7/8 CT T.G.W. Создаде бел моисанит. Создадено бело Моисанит сечење : круг. Камења поставени од пронг. Ширина на опсег : 3,9мм. Хало гроздобер невестински сет. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети Инструкции : 1 Отпакувајте го џебот, изв�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Луксузното занаетчиство се комбинира со софистициран стил во цврстите обоени дизајни на колекцијата Б�

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Риболов Момче, Рибар, Риболов Прачка, Кафеава Коса Бебе Маица Inktastic Риболов Момче, Рибар, Риболов Прачка,

Осветлете го вашето дрво со Празничниот украс Набиско Чизтоа декупаж Сите ќе бидат воодушевени кога ќе

Сите За ВАШИОТ ACC4 : r r Како Да Го Поставите ВАШИОТ ACC4 : r R Карактеристики : r R RCOCKVILLE ACC4 Монитор / Лаптоп Прое�

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Овие фантоскоп сјаен мелен кадифе со трим серии декоративни перници за фрлање ќе го освежат вашиот дом �

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување За патнички автомобили и л�

Во последниве години, Садхуголд се појави како еден од највозбудливите нови звучни архитекти на хипхоп�

Материјал Со врвен Квалитет задниот панел е изработен од силиконски материјал.Оваа футрола за телефон �

Овие ултразвучни звучни бранови 20~55 КХЗ ги избркаат несаканите штетници без да ги убијат Боја : бела СПЕ�

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Мери Јапеејн Сандали, Рамни Сандали, Удобни Чевли, Секојдневни Чевли,

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Вратете го системот за сопирање на задниот диск на вашето возило во целосна работна состојба со Овој Ха�

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

Винил и ткаенина со дезен се светло обоени, издржливи, дигитално печатење со висока резолуција, привлеч�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Scroll