Ново
Колекција Коупленд Еден-Лесен Мат Црн Модерен Приврзок Од Средината На Векот

Колекција Коупленд Еден-Лесен Мат Црн Модерен Приврзок Од Средината На Векот

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Омекната дијамантска силуета носи модерна привлечност кон светлината на приврзокот Коупленд. Геометриската опал стаклена сенка е целосно затворена, прикривајќи го изворот на светлина за да испорача елегантно осветлување на модерните и современите поставки од средината на векот. Додадете модерен акцент на средината на векот во кујните, баровите, суетите во бањата и спалните соби со Приврзокот Коупленд. Ажурираниот дизајн на светлината ги надополнува модерните, преодни и современи поставки од средината на векот со приврзок обесен со стебло со мека геометриска дијамантска силуета стаклена сенка. Прицврстувачот е обложен со мека мат црна завршница, нагласувајќи ги модерните поставки од средината на векот со елеганција. Мека геометриска дијамантска силуета стаклена сенка дифундира мека светлина одвнатре додавајќи прекрасен модерен талент. Користете (1) максимална средна основна сијалица од 75 Вати, ИЛИ LED еквивалент, што се продава одделно, затемнувачки кога се користи заедно со сијалица што се затемнува. Мерки 10 во. дијаметар од 11.5 во. висина. Вклучува еден 6 во. и четири 12 во. произлегува со вртливата од 90 степени за различни виси должини. Гаранција : Нашата 1-Годишна Ограничена Гаранција го гарантира вашето целосно задоволство од купувањето и вклучува професионална поддршка за услуги на клиентите по продажбата. Вклучува инструкции за инсталација и хардвер за монтирање за брза, лесна инсталација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Шлемот Boneshieldz H31 G е направен за заштита за време на лизгање, велосипедизам, скејтбординг и други активно�

Од излевање и тренинг за тенџере до винска ноќ, вашиот нов тепих отпорен на дамки лесно го штити вашиот п

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Менс Стојат Јака Врвот Повик Трчање Секојдневен Костумкарактеристики : € Материјал●изработен е од доб

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Scroll