Ново
Womenуалај Жени Обични Топли Чизми За Дишење Снежни Чизми Со Тркалезни Прсти На Отворено Се Лизгаат На Зимски Чевли Кафеава 7.5

Womenуалај Жени Обични Топли Чизми За Дишење Снежни Чизми Со Тркалезни Прсти На Отворено Се Лизгаат На Зимски Чевли Кафеава

Достапност: Залиха
DEN 687.68

Опис : Пол : Дами, Жени, Женски Стил : Чизми За Снег, Чизми, Зимски Чизми, Зимски Чевли, Топли Чевли, Секојдневни Чевли, Удобни Чевли, Чизми До Глуждот, Чизми Со Кадифен Облик Тип На Шема : Еднобојна, Мека боја : црна, кафеава (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, сад 8 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Вештачки Велур Ѓон материјал : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Средна Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични, Работни Карактеристики : 1. Топло : Дебела кадифен поставата, топло и меко, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна. 2. Нелизгање : Нашиот ѓон Е гумен ѓон што не се лизга, дизајн против лизгање, зголемен зафат за триење на земјата, стабилен при одење.3. Топли снежни чизми, кадифен облога, класичен дизајн на зимски чизми, висина на глуждот, дизајн со двоен патент.4. Повод : можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа, забава, патување,секојдневен живот,снежна чизма За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот На Вљубените5. Најдобар избор како подарок со различни класични бои на располагање, давајќи им на вашите уморни нозе остатокот што го заслужуваат.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Снег (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Кадифен Обложен За Да Се Загрее : Фините меки кадифени ја покриваат внатрешноста на зимските чизми кои обезбедуваат доволно температура за да се грижат за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Гумен Надворешен Ѓон што не Се Лизга : чизмите за снег се избрани класична гума како надворешен ѓон кој има одлична отпорност на триење, отпорност на лизгање и отпорност на деформација. Не грижете се за лизгање надолу во влажна состојба, подобро заштитете ги нозете. Дизајн Со Двоен Страничен Патент : овој пар зимски чевли се дизајнирани со среден врв и машна, нејасен горен дизајн, усогласен со моден двоен страничен патент, кои лесно се лизгаат и полетуваат. Идеален За Секоја Активност : совршени зимски чевли за разновидна употреба на отворено, како што се одмор, скијање, шетање на кучето, шетање, пешачење, пешачење, одмор, риболов, низ куќата, планинарење, кампување, возење итн. Одличен Подарок : внатрешни и надворешни активности во студена зима. Топлите снежни чизми прават одличен подарок за семејството! Погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените !.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Lantern Presssubject : Sports Style : American Traditional Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси, уметничк

Совет за стил : Кога се подготвувате за јасна, кул сезона, мора да имате надворешна облека што е помалку г

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови Спуштете го рамото и преголемо вклопува

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Јакната на славните розови јуниори плус големина момче е класична средба со нечистотија! Оваа кул, опуш�

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Оваа симпатична сандала со плетенка со детали е совршен стил на главен стил за тие пролетни и летни дено

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Облечете ја вашата гардероба За Кардинали Во Arзона малку со Оваа Доблест Еко Пике Ботанички Принт Поло �

Додадете безвременски стил во вашата секојдневна рутина во кујната со мојата куќа во Тексас Хаус 16 "x 28 "

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Ли прецизност произведува некои од највисокиот квалитет на опрема за повторно вчитување повеќе од 50 го�

Вашата ќерка ќе го сака овој сет на здолништа со симпатични приврзаници! Графикот "без одмор за прекрасн

Homadles Жените Повлекување На Тексас ШорцевиСекси Шупливи Шорцеви Црвена Големина М изработен е од високо

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Естетска атлас кремирање урна е елегантна и убава Урната е направена од цврст месинг и совршен лак за за

Scroll