Ново
Чудо девојки на нација 4- & плус украсена качулка за пуловер

Чудо девојки на нација 4- & плус украсена качулка за пуловер

Достапност: Залиха
DEN 233.44

Wonder Nation Girls Ls Hoodie носи поширок спектар на инспирации за трендови. Спуштете го рамото и преголемо вклопување. Оваа худи -худи има трендовски елементи како што се облоги на ракав за џебови од кенгур, преден контраст. Памучно основно руно кое додава топлина, мека и пријатна допир. Чудо нации нуди без напор облека и симпатична изглед за девојчиња. Девојче ЛС Худи;. 60% памук/40% полиестер; . Kangеб на кенгур;. Панели за ракави ;. Предно спојување ;. Преголема качулка со цврста и/или ребра на манжетната на ракавот. Топло, меко,. Асортиманот се движи од цврсти материи ;. Фолии до сите отпечатоци;. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис на фаровите : 9005 HB3 + 9006 HB4 (Долг Зрак И Средно светло) Модел На Извор на светлина : супер посветла Cob Chip

Овие ултразвучни звучни бранови 20~55 КХЗ ги избркаат несаканите штетници без да ги убијат Боја : бела...

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Тема : Пејзаж за пејзаж : Современа проток Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликовна у�

Обичните обични женски врвови СО Долги Ракави БРКЕВИ СЕ совршени за секоја пригода.Совршен за шопинг,со

Лесен и разноврсен не можете да тргнете наопаку во резервоарот за тунични туники во атлетските работи..

Квалитетни Материјали : Пријателски За чувствителна кожа.Совршени Подароци : ова се прекрасни подароци

Тоа е натпревар! Не се поставуваат непрекинато на врвот на резервоарот и шорцевите на границите го одрж�

Уорка Нова Јога Против Отсјај Лабав Спортски Темперамент Брзо сушење Кратки Дводелни Женски Панталони

Кликнете на " МОДА", ќе најдете повеќе стилски, пријатни предмети Инструкции : 1 Отпакувајте го џебот, изв�

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Scroll