Ново
Каролини Богатства CK3853JMAT Мал-Ши Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 36 l x

Каролини Богатства CK3853JMAT Мал-Ши Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата, 36 l x

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Каролини Богатства CK3853 JMAT Мал-Ши Елка Врата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат 24x36 Dooromat, 36 " l x Mal-Ши Doormat. Мал-Ши Елка Врата Мат,Внатрешен Килим или Отворено Добредојде Мат 24х36 Вратата. Оваа подлога може да се користи или како внатрешна патосница за влез или надворешна подлога за добредојде. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред. Подлогата е дебела околу 1/4 инчи и обезбедува лесно растојание за повеќето врати. Горниот слој на оваа декоративна подлога е полиестерски филц. Оваа подна подлога е трајно обоена во нашиот објект Во Мобиле, Алабама. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Можете да користите и машина за перење. Внимавајте да не извадите лежалка во тој процес. Исчистете го килимот со благ детергент. Не чистете со четка за да не ја повлечете дремката на филцот на горниот слој на подлогата. Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Ролери за влакненца може да се користат за отстранување на влакната од домашни миленици од подлогата. Исчистете ги дамките со средство за чистење што не произведува многу пена. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Внатре во подлогата има неколку слоеви за да се држи заедно и да се обезбеди поголема издржливост. Долниот слој на подлогата е гума со печат за да обезбеди функција што не се лизга на подлогата. Подлогата е исечена со црна полиестерска ткаенина која ги врамува уметничките дела и ги држи сите слоеви заедно. Мал-ши подароци, мал-Ши колекционерски предмети, мал-Ши вратари, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

Длабоко синопремиум врамена печати врамена ладна притиснато хартија печатење со супериорна рамка за д�

Го сакам мојот МТВ Нејзината облека ќе биде во совршена хармонија кога ќе се лизне на нејзината графичк�

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметнос

Панталони заштеда на прилагодено вклопување во подот на автомобилот со 4 парчиња автомобил : Дизајниран

Опис : Пол : Унисекс Возрасни, Мажи, Женски Стил : Водени Чевли, Чевли На Плажа, Боси Чевли, Чевли За Сурфањ�

Altiplano II Premium Framed Canvas подготвено да се обеси Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае...

Ако барате уникатен додаток за забава, одберете го овој класичен миабела бисер и бел прстен за кросовер

Уметник : Рејчел Пакстонсубјект : Animalsивотни Стил : Современа трговска марка ликовна уметност „Ташмо пе�

Создадете интимна ќош во вашиот двор, градина или внатрешен двор со овој шармантен бар сет Одликувајќи �

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

Со контраст, faux sherpa јака, оваа кадифен облека од тајни богатства ви овозможува да ги завршите деновите н�

Touring Touring Touring Touring Touring Touring Touring Cumho SolKH16 обезбедува јасен управувачки одговор со извонредна удобност за в

Изненадете ја вашата сакана со овој коктел прстен во Папарадша Изработено од Стерлинг Сребрена завршен

Овој корисен Гизмо ги зема сите потреби од кампување и ги превртува во една алатка за заштеда на простор

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвитка

Измешајте ги и одговарајте на мета и џемпер со удобни џогери за него од страна на Гаранималс...

Заштитни капаци на увото на вратот на вратот за вашето капаче, капа и шлем за носење на ленти за глава, би

Направете ја да се чувствува како принцеза со овој кралица Миабела Хало гроздобер невестински сет Изра�

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобен ноќен сон со исклучително меки и дишења со перниц�

Женски Фустан Од четврти јули, Ѕвезди Без Прерамки Без Ракави и Пруги Печатат Лабав Фустан Од Цевка...

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа розова т

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

< Модни Женски Секојдневни Женски Печатени Женски Дуксери Со Долги Ракави Карактеристики : Материјал : и

Scroll