Ново
Allocacoc 4300 usexpc PowerCube Продолжена Лента За Напојување, 5'

Allocacoc 4300 usexpc PowerCube Продолжена Лента За Напојување, 5'

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посегнете по блискиот достапен штекер за полнење на вашиот лаптоп или паметен уред. Power Cube Од Allocacoc го елиминира овој проблем бидејќи ви овозможува да монтирате повеќе приклучоци за напојување каде што е најзгодно. Бројот на приклучоци може да се прошири според вашите потреби, создавајќи прилагоден извор на енергија на дофат. Продолжената верзија НА USB Лента за Напојување Со Моќност од 5 метри има пет приклучоци за напојување. Компактната форма на коцка значи дека гломазните приклучоци не се блокираат едни со други. Има дури и осигурувач за ресетирање! Со вклучениот приклучен систем, оваа коцка може да се монтира насекаде на вашата работна површина, на ѕидот или под вашата маса. Allocacoc 4300/usexpc Power Cube Продолжен Powercube, 5' : 5 места. Гломазните приклучоци не се блокираат едни со други. ЕТЛ сертифициран. Осигурувач за ресетирање. Компактна кубна форма. 5 ' продолжен кабел. Вклучува пристаниште и лента.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Заштедете пари и избегнувајте проблеми! Продавниците за тело наплаќаат 400 долари+ за поправки на браник

Опис : ракавицата на рерната е со мека текстура, што е удобно за use.It е ракавица за рерна со текстура отпор

Рашири Здолниште Со Молив Дубљу Женското Секојдневно И Стилско Здолниште Со Молив е квалитетно!...

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин Оваа елеганциј�

Овој Гринлајт Булит 1968 Форд Мустангот е 100% автентична реплика од 1 : 64 вистинска на скала, со метално тело

Овие пенкала со мастило со двоен врв, базирани на вода се дизајнирани специјално за уметници, дизајнери

Ахгли Компанија Затворен Круг Обработени Темно Бронзено Кафеава Површина Килими, 6' Круг Дизајниран да �

Модни Жени Квадратна Јака Цврсти Возбудувања Со Долги Ракави Завој Кратки Комбинезоникарактеристики :

Забавниот ретро стил доаѓа со жлебна боја и удобност во Skechers Roadies Беркли го блокира чевлите Мека ткаени

Татко ми Беше Толку Неверојатен Што Бог Го Направи Ангел Ползавец За Новороденчиња Ова е совршен подаро

Идеален за секојдневна употреба овој шармантен полуцврст ѓердан со ланец со јаже сигурно ќе воодушеви..

Рол 1210 Карактеристики : Покриен под 2 – годишната ограничена гаранција на Рол, координати со производи о

Зошто го избирам? Мал и лесен за погодност, преносливост и складирање Лесно се зема насекадеВисока ефик�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Создадете своја оаза на отворено со Овој шарен Комплет Перничиња За Длабоко Седење Задната перница од 26

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Еднобојни Панталони Со Средна Половина, Спортски

Изгледајте добро колку што се чувствувате облечени Во Овие Вистински Дики Машки Рамни Предни Панталони

Материјал : 80% И 20% Еластан Пол : Женски Тип На Шема : Печатени Возраст : 28 Години Сезона : Лето Име : Дете / м

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Овој корисен Гизмо ги зема сите потреби од кампување и ги превртува во една алатка за заштеда на простор

Дали користите вежба за промовирање на губење на тежината и подобрување на физичката кондиција?...

Монтира додатоци доставени од клиентите до задниот дел на количката Обезбедува разноврсен интерфејс з�

Реноар Машки тен и црна глен карирана волна мешавина од волна со отстранлив биб, постава : целосно наред�

Уметник : Гери Перлоусјубјект : Пејзаж апестит : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметничк

Scroll